2 Banka Harekete Geçti! Acil İhtiyaçlar İçin Kredi Paketleri!

2 Banka Harekete Geçti! Acil İhtiyaçlar İçin Kredi Paketleri!

Acil nakit ihtiyacı olanlar için bankalar harekete geçti ve yeni kredi paketlerini duyurdu. Bu kredi paketleri sayesinde vatandaşlar ihtiyaçlarını karşılayabilecek. Kredi paketleri hakkındaki detaylar şu şekilde…

Vatandaşların artan nakit ihtiyaçları sonrasında bankalar harekete geçti. 2 banka yeni kredi paketlerini duyurdu. 100.000 TL’ye kadar limiti bulunan kredi paketlerine başvurular online olarak gerçekleştirilebilmektedir. Yapı Kredi ve QNB Finansbank tarafından hazırlanan kredi paketleri faiz oranları ile dikkat çekiyor. 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade süresi ile sunulan paketlerin geri ödemeleri de rahat bir şekilde yapılabiliyor. Başvurunun onaylanması sonrasında ilgili tutar hesaba doğrudan aktarılmaktadır. İşte kredi paketlerinin faiz oranları…

ccc.jpg

Yapı Kredi

Banka müşterisi olanlar başvuru işlemlerini Yapı Kredi Mobil Bankacılık uygulaması ve İnternet Şubesi üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

Banka müşterisi olmayanlar ise Yapı Kredinin internet sitesi üzerinden Yapı Kredi’de hesap açtırmak için başvuru yaptıktan sonra kredi paketine başvuru yapabilmektedir.

36 ay vade süresi ile sunulan kredi paketinin 3 aya varan taksit erteleme özelliği bulunuyor.

Banka üzerinden 36 ay vade süresi ile 50.000 TL kredi kullanıldığında faiz oranı yüzde 2.19 olacaktır, kredinin aylık taksit tutarı 2.164,86 TL, geri ödenecek toplam tutar ise 77.935,02 TL olacaktır.

erqwerqwreqw.png

QNB Finansbank

Uygun faizle kredi sunan bankaların başında QNB Finansbank geliyor. Banka yeni müşterilerine özel yüzde 1.36’dan başlayan faiz oranları ile kredi desteği veriyor. 36 ay vade süresi üzerinden sunulan kredi paketi acil ihtiyaçlar karşılanabiliyor ve geri ödemesiz seçilecek ödeme planı üzerinden rahat bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Başvuru işlemleri QNB Finansbank’ın resmi internet sitesi, mobil bankacılık uygulaması, 5030’a T.C. Kimlik Numarasının gönderilmesi, 0 850 220 8 573 numaralı çağrı hattı ve Kredi Go uygulaması üzerinden dakikalar içinde gerçekleştirilebilmektedir.

Banka üzerinden 36 ay vade süresi ile 50.000 TL kredi kullanılması durumunda aylık faiz oranı yüzde 1.36 olacaktır. Kredinin aylık taksit tutarı 1.847,60 TL, geri ödenmesi gereken toplam tutar ise 66.513,58 TL olacaktır.

sdfsf.png

QNB Finansbank’ın yüzde 1.36’lık faiz oranı yeni müşterileri için geçerlidir. Faiz oranı üzerinde kişinin kredi puanı da son derece etkilidir. Kredi puanı yeterli seviyede olmayan kişiler için faiz oranı daha yüksek olabilmektedir.