219 bin TL'ye kadar faizsiz kredi müjdesini Halkbank Sundu

219 bin TL'ye kadar faizsiz kredi müjdesini Halkbank Sundu

Kamu bankaları sadece Kar amacı ile çalışmakta olan bankalar değildir. Vatandaşların özel zamanlarda destekler alabilmesini sağlayan ve bu konuda devlet ile vatandaş arasında aracılık yapmakta olan bankalar olarak kamu bankaları gösterilmektedir.

Vatandaşlar son zamanlardaki oldukça büyük bir sıkışıklık durumu haline gelmiş olan ekonomik pozisyonu Halk Bankası'nın vermiş olduğu destekle ile birlikte aşmayı başarıyor. 219 bin TL'ye kadar faizsiz bir şekilde sunulmuş olan destekler ile birlikte esnaf emekli memur ve akla gelebilecek her türlü kesim bu desteklerden faydalanabiliyor. Peki bu durumda Halk Bankası kimlere faizsiz bir şekilde destek sunabiliyor? Her vatandaş istediği zaman bu desteklerden faydalanabiliyor mu?

Esnaflar özel sıfır faizli kredi

Bankanın resmi internet sitesi üzerinden esnaf ve sanatkarlara destek böyle olur başlığı adı altında sıfır faizli kredi verileceği duyuruldu. Sıfır faizli olarak her türlü ihtiyaca uygun imkanları bulundurmakta olan ihtiyaç kredisini Halk Bankası esnaflarına sunuyor. İşletme sermayesi ihtiyaçlarının karşılanması ile alakalı olarak 219 bin TL'ye kadar finansmanı banka tarafından sağlanabileceği işyeri ve taşıt alımına yönelik olarak ise de 500 bin TL'ye kadar olabilecek seviyede kredinin banka tarafından sağlanacağı duyurusu yapıldı. Esnaf ve Sanatkarlar tarafından düzenlenmekte olan kefalet ve bankaya doğrudan kullanırım yolu imkanı ile birlikte kredinin kullanılması mümkün.

Başvurular başladı

Halk Bankası tarafından uzun zamandan bu yana verilmekte olan faizsiz kredi esnaf kredi paketi ile birlikte Halkbank tarafından yeniden sunulmaya başlandı. Sıfır faizli bir şekilde tüm gereksinimlerini hal edebilmesi için esnaflara özel olarak verilmiş olan bu kredi ile birlikte vatandaşlar tüm sıkıntılarından kurutuluyor. Yapılan bildirim ile birlikte sıfır faizli bir şekilde esnaflara verilecek olan kredi paketinde genç girişimci esnaf ve sanatkarlara ustalık belgesi bulunan kişilere iş kurmakta olan vatandaşlara sanatkarlara ve bu tarz bir meslek kodu içerisinde hizmet vermekte olan tüm vatandaşlara bu kredinin verileceği bilgisi verildi.

Birçok Kredi fırsatı

Bankanın sunmuş olduğu 219 bin TL faizsiz kredi fırsatının yanı sıra aynı zamanda 225.000 TL ve 500 bin TL olmak üzere iki farklı daha Kredi seçeneği faizsiz bir şekilde sunmaktadır. Gerek araç almak isteyen gerek işini büyütmek isteyen ve gerek yeni bir iş yeri kurmak isteyen vatandaşlara devlet halk banka aracılığı ile faizsiz bir şekilde üstelik 6 ay geri ödemesiz Kredi sunmaya devam ediyor