%25 Zamdan Sonra Bir Müjdeli Haber daha Geldi! Emekliler Yaşadı Hem de Nasıl Yaşadı!

%25 Zamdan Sonra Bir Müjdeli Haber daha Geldi! Emekliler Yaşadı Hem de Nasıl Yaşadı!

Milyonlarca emeklinin hesapları dolmaya başlayacak. Güzel haber paylaşıldı. Enflasyon karşısında eriyen maaşlara gelen zammın yanı sıra promosyonlarda tam gaz devam ediyor. İşte tüm detaylar...

EEmeklilerin uzun zamandan bu yana beklemiş oldukları enflasyon farkı bugün açıklandı. Birçok emeklinin oldukça düşük beklediği enflasyon farkının yüksek gelmesiyle birlikte bir anda büyük bir sevinç oluştu. Bunun yanı sıra sevindirici haberlerin gelmesine de devam ediyor. Ekonomik anlamda zor zamanlar yaşamakta olan emeklilere sevindirici bir başka haber daha geldi. Emeklilerin 2022 yılı için son derece bereketli bir sene ibaresini kullandıkları da gözlerden kaçmıyor. Uzun zamandan bu yana ihmal edilmiş olan emekliler böylece hatırlanmanın da vermiş olduğu sevinçle gelen müjdeli haberleri takip ediyorlar.

Emeklilerin Hesapları Dolacak

Türkiye Ekonomi Bankası kısa adıyla TEB, emekli müşterileri için kampanya duyurdu. Kendi resmi internet sitesinde duyurulan kampanyada emeklilere 1800 TL ödeme yapılacağı belirtilmiş. Emeklilere verilecek bu promosyon sayesinde vatandaşlar bir nebze olsun rahatlayacaklar.

Türkiye Ekonomi Bankası Açıkladı

TEB emeklilere özel bir kampanya duyurunda bulundu. Resmi internet sitesinden yapılan açıklamada emeklilerin maaşlarını Türkiye Ekonomi Bankasına taşıdığı taktirde 1800 TL promosyon verileceği belirtilmiş.

Açıklanan diğer bir husus ise ilk defa bankadan kredi kartı başvurusu yapan emekli müşterileriler hakkında. Kredi kartı başvurusu onaylanan emekli maaş müşterileri kredi kartlarıyla 100 TL ve üzeri market ve sağlık alışverişinde %20 indirim hakkı kazanıyor. Bir ayda en fazla 50 TL, 6 ay boyunca maksimum 300 TL indirim hakkı kazanmış oluyor.

Kampanya Detayları

Duyurulan kampanya 08.10.2021 tarihi ve sonrasında bankaya emekli maaşını ilk defa taşıyan emekli maaş müşterilerini kapsıyor. Kampanyaya katılım TEB şubeleri, Cepteteb mobil veya bireysel internet bankacılığı kanalları aracılığıyla gerçekleştirilebilir. İnternet ortamında gerçekleştirilen maaş taşıma işlemi dijital imza ile onaylanacaktır.

Emeklilerin maaşlarının Türkiye Ekonomi Bankasına taşırken 36 ay yani 3 yıl taahhüt vermesi ve en az 2 adet faturasının otomatik ödeme talimatı vermesi gerekiyor. Verilen taahhütlerden herhangi birinin iptali durumunda promosyon emekli maaş müşterisinden iade alınacaktır. İadeler kıstelyevm esasına göre hesaplanıp emekli maaş müşterisinden tahsis edilecektir.