31 Ekim’de Sona Eriyor! Vakıfbanklılar Dikkat!

31 Ekim’de Sona Eriyor! Vakıfbanklılar Dikkat!

Vakıfbank müşterisi olup World kullananları ilgilendiren bir açıklama yapıldı. Açıklamaya göre, akaryakıt alışverişlerinden Worldpuan kazanma imkanı Vakıfbanklıları bekliyor. İşte detaylar…

Vakıfbank, akaryakıt alımlarında müşterilerini mutlu edecek kampanyayı başlattı. Bu kapsamda 1-31 Ekim 2021 tarihleri arasında yapılacak akaryakıt harcamalarında Worldpuan kazanma imkanı Vakıfbanklıları bekliyor. Müşterilerin farklı zamanlarda tek seferde 4 kez 150 TL ve üzerinde yakıt alışverişi yapması gerekmektedir. Worldpuan kazandıran kampanyanın detayları şu şekilde…

800x420-vakifbank-calisma-saatleri-2020-acilis-ve-kapanis-saati-2020-vakifbank-saat-kacta-aciliyor-kacta-kapaniyor-kaca-kadar-acik-1578490318382.jpg

VakıfBank yeni kampanyası ile ilgili olarak müşterilerini bilgilendirdi. Kamu bankası tarafından yapılan kampanya açıklamasında, “VakıfBank Worldcard ile 1-31 Ekim 2021 tarihleri arasında akaryakıt sektöründe farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 4 adet 150 TL ve üzeri peşin alışverişe 30 TL Worldpuan hediye edilecektir.” İfadeleri kullanıldı.

Kampanya Detayları

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Aynı gün tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanyaya sadece VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasında yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ”Hemen Katıl” tuşunu tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.

Kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, sanal kartlar, nakit çekim ve yurt dışı işlemleri, mail order ve e-ticaret alışverişi, iptal, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 8 Kasım 2021 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 22 Kasım 2021’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 23 Kasım 2021 tarihinde geri alınacaktır.

vakifbanktan-imalatci-ve-ihracatciya-40-milyar-liralik-yeni-kredi-paketi.jpg

TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir

Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 30 TL Worldpuan kazanabilir.