Acil İhtiyaçlar İçin Halkbank’tan Mini Kredi!

Acil İhtiyaçlar İçin Halkbank’tan Mini Kredi!

Çeşitli sebeplerden dolayı vatandaşlar acil nakit ihtiyacı duyabiliyor. Bu noktada devreye bankalar giriyor ve uygun faiz oranları ile nakit ihtiyacı karşılanıyor. Halkbank’ta Mini Kredi Kampanyası ile acil nakit ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılıyor

Halkbank, Mini Kredi Kampanyası ile vatandaşların yardımına koşmaya devam ediyor. Koronavirüs pandemisinden geçtiğimiz bu dönemde vatandaşlar çeşitli sebeplerden dolayı nakit ihtiyacı duyabiliyor. Özellikle okullarda yüz yüze eğitimin başlamasından dolayı harcamalar katlanmış durumda. Bunun yanı sıra artan döviz kurları da başta temel gıda ürünleri olmak üzere neredeyse tüm ürünlerin fiyatının artmasına neden oluyor. Vatandaşlar her geçen gün artan harcamalarını dengelemek adına kredi kullanmak durumunda kalabiliyor. Ancak bankaların yüksek faiz oranları üzerinden kredi sunması vatandaşların mağduriyet yaşamasına sebep olabiliyor. Halkbank ise uygun faiz oranlı Mini Kredisi ile vatandaşların yardımına koşuyor.

m8fdrzks8uccunuihdocua.jpg

Mini Kredi Kampanyası

Banka tarafından acil ihtiyaçların karşılanması için 5.000 TL limitli kredi sunuluyor. Kredinin faiz oranı yüzde 1.60, vade süresi ise 10 ay olarak belirlenmiş durumda. Geri ödemeler ise müşteri tarafından seçilecek ödeme planına göre gerçekleştirilebiliyor.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Halkbank’ın 5.000 TL limitli kredi kampanyasına başvuru işlemi Halkbank Şubeleri üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

Kredi başvurusunda belirleyici detay, başvuru sahibinin kredi puanı olarak ön plana çıkıyor. Kişinin kredi puanı ne kadar yüksekse başvurusunun olumlu sonuçlanma olasılığı da o derece yüksek olmaktadır.

Kredi puanının belirlenmesinde geçmişteki kredi kartı ve kredi ödemelerinin etkisi oldukça büyüktür. Borca ne kadar sadık olunduğu ve zamanında ödenip ödenmediği kredi notunu belirlemektedir. Zamanında ödenmeyen borçlar puanın düşmesine neden olmakta, kişinin ilerleyen dönemlerde kredi kullanmamasına neden olabilmektedir.

Geri Ödeme Planı

Bankanın 5.000 TL limitli Mini Kredisi, 10 ay vade süresi ile sunulmaktadır. Aşağıda yer alan planlardan en uygunu seçilerek geri ödeme işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Planlar;

  • Aylık eşit taksitli,
  • Artan taksitli,
  • Azalan taksitli,
  • 3 ayda bir eşit taksitli,
  • Serbest ödemeli, şeklindedir.

sgk-duyurdu-cocugu-olan-herkesi-ilgilendiriyor-yas-ve-prim-sarti-dusuruldu-hbvj.webp

Halkbank’tan 10 ay vade süresi ile 5.000 TL kredi kullanılması durumunda aylık faiz oranı yüzde 1.60, taksit tutarı ise 554 TL olacaktır. Vade sonunda geri ödenmesi gereken toplam tutar ise 5.543 TL olacaktır.