Aile evine ihtiyacı olanlar 3 + 1 daire 90 bin liraya Ziraat Bankası satıyor!

Aile evine ihtiyacı olanlar 3 + 1 daire 90 bin liraya Ziraat Bankası satıyor!

Ziraat Bankası gayrimenkul ilanları günümüzde birçok kişi tarafından merakla araştırılıyor. Ziraat Bankası sağladığı ilanlarla ihtiyaç sahiplerinin gerekliklerini gideriyor. Şimdi de 3 + 1 daire 90 bin liraya satışta.

Bilindiği üzere bankalar gayrimenkul ilanlarıyla satış yapmaktadır. Kredi başvuru sahipleri aldıkları kredilerin ödenmesinde problem yaratınca. Bankalar, teminat gösterilen yapılar el koymaktadır. El koyulan yapılar, bankanın verdiği parayı çıkartabilmesi için teminattır.

Günümüzde birçok kişi ihtiyaçlarından kaynaklı bankalara kredi başvurusu yapmaktadır. Yapılan bu başvurular da teminat son derece önemlidir. Bankalar, yüksek tutarlı krediler verdiğinde bunun geri alınabilmesi için teminat istemektedir. Günümüzde bu teminatlar genellikle arsa, taşıt veya evdir. Borçlarını düzenli olarak ödemeyen kişilere karşı olarak banka teminat gösterilenleri satışa sunmaktadır.

3 + 1 Daire 90 Bin Lira!

Ziraat Bankası gayrimenkul ilanları günümüzde büyük bir merakla araştırılıyor. Banka tarafından paylaşılan ilanlar oldukça dikkat çekmesinin yanı sıra birçok kişi bu ilanlarla ev veya araç satın alıyor. Karşınızda 3 + 1 dairenin detaylı bilgileri.

26718-b.jpeg

Ziraat Bankası tarafından satılan 3 + 1 daire bir apartmanda bulunuyor. Bu evin en büyük avantajı ise krediye uygunluğu. Kredi çekerek evi doğrudan satın alabiliyorsunuz.

26718-c.jpeg

167 metrekareye sahip olması ise önemli avantajlardan birisi. Hali hazırda oturucusuna sahip olan evin, inşaat yıllı 2007’ye dayanıyor. Isınma ​​​​​​​tipi ise kömür odun olarak kayıt edilmiş.

26718-d.jpeg​​​​​​​

Betonarme olan evin başlangıç bedeli 90 bin lira olarak başlanmış. Hali hazırda Ziraat Bankası gayrimenkul ilanları arasında bulunan ev, açık arttırmada.

26718-e.jpeg​​​​​​​

Satın almak isteyen kişiler 90 bin lira başlangıç bedeli ile ihaleye katılabilir. Ev hakkında daha detaylı bilgi almak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için şu adrese gidebilirsiniz: tüm detaylar burada.

Bankalardan Uygun Fiyatlı Ev Alma

Son dönemlerde artan emlak fiyatları göz korkutuyor. Cep yakan bu fiyatlara karşı olarak birçok ihtiyaç sahibi çaresiz. Ancak birçok banka sağladıkları gayrimenkul ilanları sayesinde uygun fiyatlı evlere sahip olabiliyor.

Ziraat Bankası başta olmak üzere onlarca farklı banka, ev ilanları veriyor. Verilen ev ilanları sayesinde ihtiyacınız olan aile veya bekar evine sahip olabilirsiniz. Bankaların sattıkları evlerin ortalama emlak fiyatlarından çok daha uygun olduğunu unutmamakta fayda var.

İlgili Haberler