Akbank Anında Onaylı 3 ay Ertelemeli 100.000 TL Kredi Veriyor!

Akbank Anında Onaylı 3 ay Ertelemeli 100.000 TL Kredi Veriyor!

Akbank kere kendisinden bekleneni yaptı ve piyasa içerisinde neredeyse bulunmayan bir krediyi vatandaşlarına sundu.

Akbank kere kendisinden bekleneni yaptı ve piyasa içerisinde neredeyse bulunmayan bir krediyi vatandaşlarına sundu. 100.000 TL limitli olarak verilecek olan krediyi 36 eşit parçaya bölerek vatandaşların uygun bir şekilde ödemesini sağlayan banka son derece cazip bir kampanya başlatmış bulunuyor. 3 ay ertelemeli bir şekilde alabileceğiniz krediye anında başvuru yaparak direkt olarak hesabımıza aktarılmaz mümkün. Direkt kredi olarak adlandırılan bu kredi ile ilgili her geçen gün farklı bir açıklama yapılıyor. Yapılan açıklamalarla birlikte 100.000 TL limiti bulunmakta olan kredinin 36 ay vadeli bir şekilde sunulacağı ve tüm vatandaşların bu kredinin istifade edebileceği bilgisi verildi.

Faiz Oranları ve Vade

Krediyi bugün alarak 3 ay sonrasında ödeme imkanınız bulunmaktadır. Zaman kaybetmenize gerek bulunmadan başvuru yapmanız ile birlikte hayallerinizi hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Dilemeniz durumunda hemen anında akbank.com adresinden giriş yaparak veya telefon şubesinde kullanarak veya tüm bunların yanı sıra Akbank mobil veya internet bankacılığına girerek belgesiz imzası direkt bir şekilde kredi kullanmanız mümkündür. Bu olayının gerçekleşmesinin akabinde şubeye giderek direkt olarak Kredinizi alabilirsiniz.

Kredi 36 ay vadeli bir şekilde sunulmaktadır. 3 ay erteleme imkanı bulunmaktadır. 3 ay erteleme ile birlikte toplam vade sayısı 36 olmalıdır. İlk ödeme ile ilgili en fazla 92 gün erteleme yapılması mümkündür. 3 ay ertelemeli olarak kullanılmakta olan kredinin en fazla 33 ay taksiti bulunabilmektedir. Ödemesiz dönemin tamlamasının arkasından ilk ödeme yapıldığı noktada erteleme faizi tahsilatı yapılmaktadır. Bir sonraki ay itibariyle taksit ödemeleri aynı şekilde anlaşıldığı takdirde başlamaktadır.

Hangi Belgeler Talep Ediliyor

Kredi ön onay başvurunuzun kabul edilmesinin arkasından birtakım belgede tarafından talep edilmektedir. Bu belgelerin ibraz edilmesi ile birlikte krediniz tarafınıza tahsil edilecektir. Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi olarak bilinmekte olan belgelerin aslı veya fotokopisi, gerekli bulunması durumunda adres olarak belge gelir belgesi, özel sektörde çalışmakta olan kişilerin SGK hizmet dökümü belgeleri banka tarafından talep edilmektedir. Tüm bunların yanı sıra merak edilen konular 444 25 25 numaralı telefon numarası üzerinde ayrıntılı bir şekilde bilgi alınabilir.

Kredi onayı ile ilgili banka tarafından yapılan araştırma standart araştırmadır. Banka KKB düşük olan vatandaşlara asa kredi vermemektedir. Ayrıca sigortasız olarak çalışanlara kredi verilmemektedir.