Akbank Faizsiz Konut Ve Araç Kredisi Verecek

Akbank Faizsiz Konut Ve Araç Kredisi Verecek

Akbank son zamanlarda en fazla kampanya yapan bankalar arasında yerini koruyor. Sunmuş olduğu cazip imkanlar ve krediler ile birlikte oldukça fazla sayıda vatandaşın memnun olmasına ve ihtiyacını tam ve eksiksiz bir şekilde karşılanmasına yardımcı oluyor.

Akbank son zamanlarda en fazla kampanya yapan bankalar arasında yerini koruyor. Sunmuş olduğu cazip imkanlar ve krediler ile birlikte oldukça fazla sayıda vatandaşın memnun olmasına ve ihtiyacını tam ve eksiksiz bir şekilde karşılanmasına yardımcı oluyor.

1618052158941-ako.jpg

Yapılan çalışmalarda ve değerlendirmelerde vatandaşların en fazla son zamanlarda konut ve araç kredisi almak istedikleri ile ilgili veri elde etmiş olan Akbank bu konu ile ilgili oldukça cazip bir kampanya sunacak. İsteyen vatandaşların faizli isteyen vatandaşlar ise faizsiz bir şekilde bu krediyi almaları Mümkün olacak. Böylelikle hem uzun vadeli bir şekilde kredi almak mümkün olacak Aynı zamanda da kısa vadeli olacak şekilde kredi almak isteyen vatandaşların herhangi bir şekilde faiz ödemesine gerek kalmayacak.

Faizsiz Konut Kredisi

Bilindiği üzere konut kredisi ile ilgili devlet katkıları bulunmaktadır. İhtiyaç kredileri 36 ay vadeli bir şekilde verilmekte iken Taşıt kredileri 48 ay vadeye kadar verilmekte iken konut kredileri 120 ay vadeye kadar devlet tarafından özel verilmiş sizinle birlikte sunulmaktadır. Verilmiş olan kredilerden vergi oranının oldukça azalması ile birlikte konut kredilerinin Ayrıca oranları diğer kredileri nazaran daha düşük olmaktadır.

2636746-810x458.jpg

Akbank oldukça büyük bir kampanyaya imza atarak 1 milyon TL'ye kadar ihtiyacı bulunan vatandaşlara konut kredisi verecek. Üstelik verilecek olan Kredi'nin belirli bir kısmının faizsiz bir şekilde verilmesi limitin üzerinde alınması durumunda veya belirli bir vadeli üzerinde alınması durumunda faizi bir şekilde kredinin tahsis sağlanacak.

1 ila 3 sene vadeli bir şekilde bir milyon TL kredi almak isteyen vatandaşlardan herhangi bir faiz talebi bulunmayacak

3 ile 6 yıl arasında vadeli bir şekilde 1 milyon TL'ye kadar kredi almak isteyen vatandaşlardan 0.77 faiz oranıyla konut kredisi tahsil edilecek

6 ile 9 yıl arasında vade farkı ile birlikte kredi almak isteyen vatandaşlardan 1.13 faiz oranı ile birlikte Kredi tahsisi yapılacak ve bir milyon TL'ye kadar bu miktar ödenecek

10 yıl vadeli bir şekilde kredi kullanmak isteyenler den alınacak olan faiz ise 1.39 bu son zamanlarda konut kredileri arasında verilmiş olan en cazip kredi olarak görülüyor Böylece 10 sene vadeli bir şekilde 1 milyon TL'ye kadar kredi limiti Akbank tarafından sizlere tanımış olacak

Faizsiz Araç Kredisi

Banka sadece konut almak isteyenlere değil araç almak isteyenlere faizsiz bir şekilde Kredi imkanı sunacak. Böylece vatandaşlar Kısa vadeli bir şekilde araç almak istemeleri durumunda herhangi bir faiz farkı ödemeden faiz bir şekilde onun sahibi olmuş olacak veya araç sahibi olmuş olacak. Normal şartlar altında yasal olarak 48 ay vadeye kadar verilebilmekte olan taşıt kredilerinde sene sene farklı vade ve farklı faiz oranları ile birlikte Akbank farklı bir kampanya ortaya koydu.

12 ay vadeli bir şekilde 150.000 TL limit a kadar kredi almak isteyen vatandaşlardan banka herhangi bir şekilde faiz tahsili yapmayacak

24 ay vadeli bir şekilde bu krediye kullanmak isteyenlerden 0.77 faiz oranı ile birlikte faiz tahsilatı yapılacak ve 150 bin TL'ye kadar limit belirlenecek.

kapak-113912.jpg

36 ay vadeli bir şekilde bu krediye almak isteyen vatandaşlardan ise yine aynı şekilde 150 bin TL'ye kadar limit aynı zamanda 0.99 faiz oranı ile kredi tahsilat yapılacak herhangi bir masrafı bulunmayacak.

48 ay vadeli bir şekilde bu krediye kullanmanız durumunda 250 bin TL'ye kadar limitli şekilde krediye almamız Mümkün olacak aynı zamanda herhangi bir masrafı olmadan bu krediyi 1.25 faiz oranı ile birlikte almanız mümkün.