Akbank’tan büyük kampanya: 15 bin lira krediyi hemen alın!

Akbank’tan büyük kampanya: 15 bin lira krediyi hemen alın!

Akbank, Türkiye’nin en büyük ve en köklü bankalarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Banka, eşsiz kredi kampanyalarıyla ihtiyaç sahiplerinin yanında oluyor.

Yurttaşlara özel her türlü nakit ihtiyaçlarına yönelik olarak kredi paketi ile karşımıza çıkan Akbank, ihtiyaç sahiplerinin yanında oluyor. Başlatılan kredi kampanyasıyla birlikte tüm ihtiyaç sahiplerinin gereklikleri görülecek. Sizlerde hemen Akbank mobil bankacılığa başvuru yapabilir, ihtiyaç kredisini alabilmeye hak kazanabilirsiniz.

ferhat-haberay-kopyasi-kopyasi-18-001.jpg

Akbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank, Axess’liler Hızlı Para ile acil nakit ihtiyaçlarını diledikleri zaman herhangi bir evrak, belge ve ekstra ücret ödemeden çözüm buluyor. Üstelik bankaya gitmeden haftanın her saati hızlı para alabiliyor. Hızlı Para’yı alabilmek için Exess Mobil’den veya aşağıdaki yerlerden alabilmek mümkün:

  • Akbank Telefon Şubesinden hemen kullanabilirsiniz.
  • Dilerseniz cep telefonunuzdan HP yazıp 6665’e SMS gönderin!

Akbank Mobil ve İnternet’e ister müşteri numaranızla; isterseniz Akbank kredi kartı bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz. Şifreniz yoksa veya şifrenizi hatırlamıyorsanız Şifre Al’a tıklayarak şifrenizi hemen alabilirsiniz.

  • En az 10 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu sonrasında;
  • 189 TL taksit 53 ay vade fırsatı ve yüzde sıfır faiz oranı

Akbank 10 Bin TL Örnek Ödeme

2211.png

Hızlı para tutarına bakıldığında en az 10 az bin 10 bin lira, en fazla da 80 bin lira alabilmek mümkün. Hızlı Para aylık aylık akdi faiz oranı yüzde sıfır olarak karşımıza çıkmaktadır. Taksit seçenekleri müşterilere özel yapılmakta olduğunu unutmamak gerekir. Hızlı​​​​​​​ Para işlemlerinden de herhangi bir ödeme alınmamakta.

Hızlı Para aylık taksit tutarı, kredi kartı ile yapılan diğer harcamalar gibi, her ay hesap kesim tarihinizde ekstrenize yansıtılır. Hızlı Para taksitini her ay ekstrede belirtilen son ödeme tarihine kadar ödeyebilirsiniz. Kampanyaya 6665'e kısa mesaj gönderen tüm operatörlerin aboneleri katılabilir.

ferhat-haberay-kopyasi-kopyasi-9.jpg​​​​​​​

Katılım sağlayabilmek için gönderilen SMS’ler, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilebilmektedir. Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell üzerinden kısa mesaj atabilirsiniz. Onaylanma durumunda da Hızlı Para, hesabınıza kısa sürede geçmektedir. Parayı ATM’lerde NEO kartınızla birlikte veya size en yakın şubeye giderek çekebilmeniz mümkündür.