Akbank'tan Emeklilere Görülmemiş Duyulmamış Müjde

Akbank'tan Emeklilere Görülmemiş Duyulmamış Müjde

Akbank tarafından son yapılan açıklama ile birlikte oldukça büyük bir emekli müjdesi açıklandı.

Sunulan kampanya doğrultusunda emeklilere oldukça büyük bir katkı sağlayacak olan çalışmanın ayrıntılı sunuldu. Böylece ekonomik sıkıntı yaşamakta olan emekli vatandaşlar oldukça büyük bir kampanya ile banka tarafından son derece memnun edilecek. Benzeri kampanyalar olsa da şimdiye kadar sunulmuş benzer kampanyalar içerisinde en cazip ve imkanları en geniş olan kampanya olarak değerlendirilecek. Yüksek miktarda sunulacak olan promosyon kampanyası ile birlikte ayrıca banka uygun faizli olarak sunulmakta olan kredi ve cazip imkanları bulunan kredi kartlarını da emekli müşterilerine sunacak

Akbank emekli vatandaşların maaşlarını alan yada maaşını almak için bankaya taşıyanlara 2.500 TL'ye kadar ek promosyon ödemesi gerçekleştireceğini açıkladı. 15 Kasım ile 31 Aralık tarihleri süresince taşıma işlemini gerçekleştiren emekli vatandaşlar bu haktan yararlanabilecektir.

2.500 TL'ye Kadar Promosyon Ödemesi Olacak

Akbank'ın ifade ettiği açıklamada SGK'dan emekli olan emekli olacak olan vatandaşların 3 yıl boyunca emekli aylıklarını Akbank'tan almak için onay verdiği takdirde promosyon almaya hak kazanıyor. Emekli maaşı 1.500 TL ve altında olan vatandaşlara 500 TL promosyon ödemesi yapılacağı ifade edildi.

Ek promosyon şeklinde ödenecek olan tutar ise 1.250 TL olarak lanse edilmiştir. Emekli aylığı 1.500 TL ile 2.500 TL arasında yer alan emekli vatandaşlar ise promosyon olarak 625 TL ayrıca ek promosyon hakkı içinde 1.475 TL alacakları ifade edildi.

Promosyon Ödemesi 750 TL mi Olacak?

Emekli vatandaşın aylığı 2.500 TL ve üzeri ise hak kazanacağı promosyon ödemesi ise 750 TL olduğu belirtildi. Bu maaş aralığında bulunan vatandaşlara da ayrıca ek promosyon hakkı olarak 1.750 TL verileceği açıklanmış oldu. Akbank'ın emekli vatandaşlara sunduğu imkânların fazlalığı bilinir.

Promosyon ödemeleri hakkında yenilenen yeni tutarlar emekli vatandaşlar için sevindirici bir durum oldu. Akbank'a geçiş yapmak isteyen emekli vatandaşlara da kolaylık sağlayan banka; Akbank Mobil, Akbank'ın mevcut internet sitesi ya da bankanın müşteri hizmetleriyle irtibat sonucunda gerçekleştirilmesi sağlanıyor. Dileyen emekli vatandaşlar Akbank şubelerinden de işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilecektir.