Akbank’tan Emekliye Rekor Promosyon Ödemesi!

Akbank’tan Emekliye Rekor Promosyon Ödemesi!

Akbank, emeklilere yönelik kampanyalarını sürdürmeye devam ediyor. Maaşını Akbank’a taşıyan emekli yüksek promosyondan yararlanabiliyor. Ödeme miktarı 1.750 TL’ye varıyor. İşte detaylar…

Maddi olarak zorluk içinde olan emekliler bankalardan gelen promosyon haberlerini merak ediyor. Bankalar ise emeklileri kaçırmamak adına promosyon ödemelerini en üst seviyede tutmaya devam ediyor. Akbank ise son dönemin en dikkat çeken kampanyalarından birisine imza attı. Maaşını Akbank’a taşıyan emekliye 1.750 TL’ye kadar ödeme yapılıyor. Bu ödeme ile birlikte emekli vatandaşlar rahat bir nefes alarak ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Akbank’ın resmi internet sitesinden yapılan duyuruda şu noktalara değinildi.

24.jpg

Akbank’tan Görülmemiş Promosyon

Bağ-Kur, SSK veya Emekli Sandığı üzerinden emekli olanlar bu promosyon ödemesinden yararlanabiliyor, başvurunun 5 Mayıs – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında yapılmış olması gerekmektedir. Maaşını Akbank’a taşıyan ve 3 yıl boyunca Akbank’ta kalacağına dair taahhüt veren emekli maaşına göre 1.750 TL’ye varan ödemeden yararlanabilmektedir.

Başvuru işlemleri için şubeye gidilmesine gerek yoktur, tüm işlemler online kanallar üzerinden yapılabilmektedir.

Akbank’ın mobil bankacılık uygulaması, internet şubesi ve çağrı merkezleri üzerinden dakikalar içinde başvuru yapılabiliyor.

Yeni Emekliler Nasıl Başvuru Yapabiliyor?

Yeni emekli olmuş vatandaşlar da maaşlarını Akbank’a taşıyarak promosyon ödemesinden yararlanabilmektedir.

Emekli Sandığı üzerinden emekli olan kişi emeklilik dilekçesinde maaş alacağı bankayı Akbank olarak seçebilir.

SSK ve Bağ-Kur üzerinden emekli olanların, emeklilik için doldurmuş olduğu belgede maaş alacağı bankayı Akbank olarak seçmesi yeterlidir.

0x0-1632033113234.jpg

Ne Kadar Ödeme Yapılıyor?

Banka tarafından sunulan promosyon ödemeleri, 1.200 TL, 1.500 TL ve 1.750 TL’dir. Emeklinin maaşı alacağı promosyon miktarını belirlemektedir.

Maaşı miktarı 1.499 TL’ye kadar olan emekliye 1.200 TL promosyon ödemesi yapılıyor.

Maaşı 1.500 – 2.499 TL arasında olan emekliye 1.500 TL ödeme yapılıyor.

2.500 TL ve üzerinde maaş alan emekliye ise 1.750 TL’lik ödeme yapılmaktadır.