Albarakatürk Standardı Bozdu Artık 0,79 Faizle Kredi Verecek! Piyasa Düzelene Kadar Sunulacak

Albarakatürk Standardı Bozdu Artık 0,79 Faizle Kredi Verecek! Piyasa Düzelene Kadar Sunulacak

Albaraka Türk Bankası'nın oldukça yüksek derecede şikayet son zamanlarda yapılmaktadır. Bunun sebebi faizi olarak kredileri vermemelerinden dolayı piyasanın oldukça sıkışık bir pozisyona gelmesidir.

Albaraka Türk Bankası'nın oldukça yüksek derecede şikayet son zamanlarda yapılmaktadır. Bunun sebebi faizi olarak kredileri vermemelerinden dolayı piyasanın oldukça sıkışık bir pozisyona gelmesidir. Banka genel olarak ihtiyaçlara yönelik olarak Kredi sağlamakta nakit para asla vermemektedir. Böyle bir durumda bankanın sıkışık bir pozisyonda ülkenin finansal zorluklar yaşamış olduğu bir pozisyonda Kredi verilmesi gerektiğini düşünenlere sayısı oldukça fazladır. Bankada bu şikayetleri dikkate alarak vatandaşlara kısa bir süreliğine faizli bir şekilde Kredi vereceğini duyurdu. mecburi bir şekilde vereceği bu Kredi ile birlikte vatandaşlardan kâr elde etmek gibi bir düşüncesi bankanın olmayacak. 0.79 faizi ile birlikte tüm vatandaşları uygun koşullarda Kredi alması sağlanacak.

Kredi koşulları

7500 TL limiti kadar 12 ay vadeli bir şekilde kredi kullanmak istemeniz durumunda Albaraka Türk Bankası 079 faiz ile birlikte tarafınıza Kredi verecektir. Verilecek olan kredi de 2 kefil şartı aranmaktadır. Kullanılması durumunda kredinin 1 ay erteleme imkanı vatandaşlara sunulacaktır. Aynı zamanda hayat sigortası ve kredi tahsis ücreti de müşterilerden tahsil edilecektir.

22500 TL limiti kadar 24 ay vadeli bir şekilde kredi kullanmak istemeniz durumunda Albaraka Türk Bankası 0.99 faiz ile birlikte tarafınıza Kredi verecektir. Verilecek olan kredi de 3 kefil şartı aranmaktadır. Kullanılması durumunda kredinin 2 ay erteleme imkanı vatandaşlara sunulacaktır. Aynı zamanda hayat sigortası ve kredi tahsis ücreti de müşterilerden tahsil edilecektir.

3167374-600x314.jpg

33 Bin TL limiti kadar 36 ay vadeli bir şekilde kredi kullanmak istemeniz durumunda Albaraka Türk Bankası 1,22 faiz ile birlikte tarafınıza Kredi verecektir. Verilecek olan kredi de 2 kefil şartı aranmaktadır. Kullanılması durumunda kredinin 4 ay erteleme imkanı vatandaşlara sunulacaktır. Aynı zamanda hayat sigortası ve kredi tahsis ücreti de müşterilerden tahsil edilecektir.

45 Bin TL limiti kadar 36 ay vadeli bir şekilde kredi kullanmak istemeniz durumunda Albaraka Türk Bankası 1,33 faiz ile birlikte tarafınıza Kredi verecektir. Verilecek olan kredi de 4 kefil şartı aranmaktadır. Kullanılması durumunda kredinin 6 ay erteleme imkanı vatandaşlara sunulacaktır. Aynı zamanda hayat sigortası ve kredi tahsis ücreti de müşterilerden tahsil edilecektir.