Alternatif Bank Hesap Açtıran Müşterilerine 22 Bin Tl Faizsiz Kredi Verecek

Alternatif Bank Hesap Açtıran Müşterilerine 22 Bin Tl Faizsiz Kredi Verecek

Ülkemizde köklü olarak yerleşmiş olan birçok banka bulunmaktadır. Bu bankalarla rekabet etmek diğer bankalar açısından oldukça zordur.

Bu sebeple diğer son zamanlarda piyasaya çıkmış olan bankalar oldukça birtakım kampanyalar ile birlikte vatandaşların dikkatini çekmeye çalışıyor. Kimi banka sicil notuna bile bakmadan Kredi verirken kimi banka faizsiz bir şekilde krediler sunuyor. Alternatif Bank olarak bilmiş olduğumuz ve son zamanlarda oldukça sık reklamlarını karşılaştığımız banka 22 bin TL'lik faizsiz kredi ile birlikte rekabete hazırlanıyor.

2559169-810x458.jpg

Banka daha önceleri de birçok kez faizsiz kredi sunarak birçok vatandaşı kendi Bankası'nın müşterisi olmasına ikna etti. Yapılan çalışma ile birlikte 22.000 TL gibi oldukça yüksek bir miktarı vatandaşlara faizi bir şekilde verecek olan banka birçok müşteriye Kredi noktasında destek sağlayacak. Vatandaşlarda Böylelikle faizsiz bir şekilde Kredi sahibi olacak. Sadece bununla da kalmayıp diğer bankalarda faizi bir şekilde kullanmış oldukları kredileri bu Kredi ile kapatarak oldukça ciddi bir faiz yükünden kurtulmuş olacak. Kredinin faizsiz olması sebebiyle birçok vatandaş ihtiyacı olmasa bile bu krediye müracaat etmeyi düşünüyor.

22 bin TL faizsiz kredi

22 bin TL'lik faizsiz kredinin birtakım şartları bulunuyor. Öncelikle Kredi 6 ay vadeli bir şekilde müşterilere sunulacak. 6 aylık bir periyod içerisinde düzenli bir şekilde alınmış olan kredi verecek. Krediyi daha düşük miktarda kullanmak da mümkün. İsteyen vatandaşlar bin TL'den 22 bin TL'ye kadar bu krediden istifade edebilecekler. Yani Tek seçenek olarak 22.000 TL bulunmuyor. Vatandaşları başvuru esnasında dolduracaklar. Bin TL ile 22 bin TL arasında bir miktar yazarak kullanmak istedikleri Kredi miktarını belirtecekler.

alternatif-bank-yurtdisi-yerlesiklere-konut-kredisi-e1594898325830-1024x749.jpg

Aynı zamanda banka tarafından yapılan inceleme neticesinde uygun görülen kredi miktarı farklılık gösterebilir. Bunu Örnek vermek gerekirse 22.000 TL olarak bir kredi başvurusu yapmanız durumunda banka yapılan değerlendirmeler sonucunda size 10.000 TL ödeyebilir. Veya 10.000 TL'lik bir kredi başvurusu yapmanız durumunda banka size 7500 TL krediye uygun görebilir.

Başvuru şartları neler

Kredinin belirli bir başvuru şartı bulunmaktadır. Ilk olarak krediyi alabilmek için bankaya Yeni bir hesap açtirmaniz gerekmektedir. Bu kredi banka üzerinden ilk defa hesap açan ilk defa müşteri olmak İsteyenlere özel olarak görülmekte olan bir kredidir. Bunun dışında bir takım şartlar daha bulunmaktadır. Köyde alabilmek için 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. 18 yaşından küçük olan vatandaşlara herhangi bir şekilde herhangi bir banka kredi vermemektedir. Ayrıca ülkemizde yaşamakta olan yabancılar bu krediye başvuru yapamazlar. Kredi sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilir.

Ülkemizde piyasaya giren yeni bankalar birçok kez bu şekilde faizsiz kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanya onlardan istifade eden vatandaşlar borçlarını oldukça büyük bir seviyede ödeme imkanı yakalanmaktadır. Bilindiği üzere diğer bankalarda faiz bir şekilde parayı uygulaması bulunmamaktadır. Hatta ülkemizdeki faiz seviyesi son zamanlarda oldukça yükselmiş olmasından dolayı vatandaşların almış oldukları borç ilerledikleri miktar arasında yaklaşık olarak 2 katı kadar fark bulunmaktadır. Bu durumda banka tarafından verilmiş olan faizsiz kredi ilk olarak diğer bankalardan almış olduğunuz yüksek maliyetli kredileri kapatmanız oldukça mantıklı olacaktır.

15.jpg

Kredi sadece ihtiyaç sahipleri tarafından değerlendirilmemektedir. herhangi bir şekilde Kredi ihtiyacı bulmuyorum vatandaşlarda Kredi faizsiz olması sebebiyle farklı yatırımlara bu miktar yaptırabilmek ve yönlendirebilmek adına bu krediyi almaya çalışmaktadırlar. Faizsiz olarak alınan Kredi yatırma yönlendirerek belirli bir kere elde ettikten sonra geriye kalan ana parayı kredinin ödemesini Sağ ol gerek oldukça büyük bir kâr elde etme durumu mümkündür.