Alternatif Bank'tan Hesap Açana 20.000 TL Kredi

Alternatif Bank'tan Hesap Açana 20.000 TL Kredi

Alternatif Bank neredeyse her geçen gün yeni bir reklam kampanyası ile birlikte karşımıza çıkıyor. Yapmış olduğu kampanyalarla oldukça dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Alternatifbank son günlerde yapmış olduğu kredi reklamıyla oldukça büyük bir müşteri

Alternatif Bank neredeyse her geçen gün yeni bir reklam kampanyası ile birlikte karşımıza çıkıyor. Yapmış olduğu kampanyalarla oldukça dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Alternatifbank son günlerde yapmış olduğu kredi reklamıyla oldukça büyük bir müşteri kitlesine sahip oldu. Bankasından hesap açan müşterileri oldukça cazip imkanlar sunacağını belirten Alternatifbank diğer bankaların oldukça önüne geçmeyi başardı.

thumbs-b-c-304815de7c62b5ea809c932dd70f683a.jpg

Banka ilk olarak yapmış olduğu kampanyada bankasından hesap açan ve kredi kartı kullanan müşterilerine 500 TL'ye kadar alışverişlerinde iade yapacağını duyurdu. Daha sonradan bu kampanyanın üzerine hesap açan müşterilere 20.000 TL'ye kadar kredi vereceğini duyulması ile birlikte bankaya oldukça büyük bir ilgi oluştu. Üstelik kredinin hesap açılması durumunda anında hesaba aktarılması direkt olarak kullanılabilir hale getirilmesi bugüne kadar yapılmış kampanyalar arasında en hızlı ve etkin kampanyalar arasında gösteriliyor.

20.000 Tl Kredi Şartları

Reklamların oldukça sık gösterilmesi ile birlikte müşteriler 20 bin TL'lik kredinin ne şekilde alınabileceği ve şartların tam olarak ne olduğu ile ilgili araştırma yapmaktadır. Yapılan araştırma neticesinde kredinin hesap açan müşterilere verildiği görülmektedir. Aynı zamanda farklı bir takım etkenlere de bakılmaktadır. Bu etkenlerin içerisinde kredi kullanacak kişinin sigortalı olarak bir işte çalışıp çalışmadığı ilk olarak araştırılmaktadır. Daha sonra sigortalı olarak çalışmakta olduğunu kanaat getirilen müşterilerin 18 yaşının üzerinde olduğuna da aynı şekilde kanaat getirilir.

Bir diğer husus ise müşterinin kredi notudur. Kredi notu yeterli olmayan vatandaşlara bu kredi tanımlaması yapılmamaktadır. Kredi notu noktasında sıkıntı yaşamayan müşteriler bu krediye rahat bu şekilde kullanabilirler. Kredi 1 ila 5 sene arasında vadeler verilmektedir.

20.000 TL olarak verilmekte olan kredinin 12 ay vadeli bir şekilde kullanılması durumunda kredi faizi 0.99 olarak hesaplanacak olup aynı zamanda 500 TL işlem masrafı alınmaktadır.

24 ay vadeli bir şekilde 20.000 TL nin alınmak istenmesi durumunda kredi faiz oranı 1.24 olup aynı şekilde 500 TL masraf alınmaktadır.

Belirtilen kredinin 36 ay vadeli bir şekilde kullanılması durumunda 1.45 faiz oranı ve 500 TL masrafla birlikte tekrardan bu krediyi almak mümkündür.

48 ay vadeli bir şekilde belediye kullanmak isteyen müşteriler 20.000 TL'ye kadar kredilerinde kullanabilecek ve aynı zamanda bu krediye 1.55 faiz oranı ile birlikte ve aynı zamanda 3 ay ertelemeli bir şekilde kullanabilirler.

thumbs-b-c-2559e735b8479546b9fd534bc48355a5.jpg

60 ay vadeli bir şekilde kredi kullanmak isteyenlere de kredi verilmektedir. Bu Kredi 20.000 TL'ye kadar 1.68 vade oranı ile birlikte 4 ay ertelemeli bir şekilde kullanılması 60 aya kadar da mümkün olacaktır.

Belirtilen şart ve koşulların yerinde olması durumunda 1 sene ile 5 sene arasındaki vadeler ile birlikte kredi kullanmanız mümkün olacaktır. Aynı zamanda banka çeşitli farklı kredi seçenekleri ile birlikte de müşterilerin karşısına çıkmaktadır. Müşteriler 250 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi 1 milyon TL'ye kadar Konut kredisi ve 400 bin TL'ye kadar da araç kredisinden ayrıca faydalanabilirler.