Anadolubank Tanışma Maksatlı İhtiyaç Kredisi 0.48 Faiz Oranıyla

Anadolubank Tanışma Maksatlı İhtiyaç Kredisi 0.48 Faiz Oranıyla

Piyasada belirli başlı birçok banka bulunmaktadır. Bu bankalarda ihtiyaç kredisi aramakta ve bu noktada uygun olan banka tercih edilmektedir.

Fakat çok az kullanılmakta olan da birçok banka bulunmaktadır. Bu bankalardan bir tanesi de Anadolubank olarak bildiğimiz bankamızdır. Anadolubank Türkiye'nin en köklü bankalarından bir tanesidir. Fakat son zamanlardaki rekabet içerisinde çok fazla yer almamaktadır. Anadolubank müşterileri bu noktadaki talepleri doğrultusunda banka oldukça büyük bir cazip kampanya hazırlığı yaptığını belirtmektedir. Sonra da yapılan çalışma netice bulmuş olacak ki banka bu konuyla ilgili açıklama yapmış bulunmaktadır. 60 ay vadeli bir şekilde sunulmuş olan 75 bin tl'lik krediye 0.48 faiz oranında ekleyerek oldukça büyük bir imkanı müşterilerine sunmuş olacaktır.

2464138-810x458.jpg

Kredi şartları ve koşulları Ne şekilde

75 bin TL'lik 0.48 faiz oranlı kredi kullanmak isteyen vatandaşların önünde birçok seçenek bulunmaktadır. Bu seçeneklerden bir tanesini değerlendirerek bankadan kredi alınması mümkündür.

10 ay vadeli bir şekilde kredi kullanmak isteyen vatandaşlar 75 bin TL'ye kadar kredi başvurusunda bulunabiliyorlar. Bu kredinin faiz oranı 0.48 bu noktada kredi almak isteyen vatandaşlardan herhangi bir masraf tahsil yapılmayacak. 75000 tl ye kadar başvuru yapabilecek fakat banka tarafından yapılan değerlendirme kadar Müşterinin Kredi alması sağlanacak.

20 ay vadeli bir şekilde kredi almak isteyen vatandaşlar tekrardan 75000 tl ye kadar başvuru yapabiliyorlar. Fakat burada faiz oranı 0.77 yükseliyor 20 ay vadeli bir şekilde 0.77 faiz oranı ile kredi almak isteyen vatandaşlar çeşitli seçeneklerin değerlendirilmesi ile başvurularını yapabilirler.

30 ay vadeli bir şekilde 75.000tl kullanmak isteyen vatandaşlar tekrardan 0.99 faiz oranı ile birlikte olan seçenekleri değerlendirebilirler. Aynı zamanda herhangi bir masraf ödemesi yapılmaz. Yapılan başvuru neticesinde uygun verilen miktar kadar teklif banka tarafından müşteriye verilecektir bu teklifin onaylanması ile birlikte Kredi tahsilatı yapılacaktır.

emeklilik-ucret-yuz-binlerce-calisan-bunu-bekl-5085960.jpg

40 ay vadeli bir şekilde 75 bin TL kullanmak gibi bir düşünceniz in bulunması durumunda bu noktada tekrardan bankaya başvuru sağlayabilirsiniz. Buradaki faiz oranı ise 1.12 olarak tespit edilmiş piyasa koşullarının çok altında olan bu Kredi ile birlikte vatandaşlar ciddi ihtiyaçlarını karşılayabilirler. 500 TL'lik bir kredi masrafı bulunduğunda bu noktada belirtmek gerekir.

50 ay vadeli şekilde kredi kullanmak isteyen vatandaşlar ve 75 bin TL'lik krediye başvuru sağlayabilirler. 1.49 faiz oranı ile birlikte tekrardan 50 ay vadeli bir şekilde bu faiz düşük olan imkanından faydalanmak mümkündür. Böylece vatandaşlar piyasa koşullarından daha uygun koşullara bir kredi sahibi oluruz olurlar. 75 bin TL'ye kadar başvurabileceğiniz kredi bankanın yapacağı değerlendirme neticesinde tarafınıza bilgi verilecektir.

Bu kredi en yüksek vadeli bir şekilde kullanmak isteyen vatandaşlar 60 aylık vade seçeneğini tercih edebilirler. gene 75 bin TL'ye kadar kredi almanız mümkündür bu noktada 1.39 faiz oranı ile Krediyi kullanmanız mümkün olacaktır burada herhangi bir kredi tahsis ücreti ve ekstra masraf bulunmayacaktır. Vatandaşların başvuru yapması ile birlikte Kredi değerlendirme süreci başlar ve vatandaşların uygun olup olmadıklarını taraflarına iletilecektir.

Anadolubank Türkiye'nin En Köklü Bankası

Türkiye'nin köklü olarak değerlendirilebilecek oldukça kısıtlı sayıda Bankası bulunmaktadır. Bu bankalardan bir tanesinde Anadolubank’tır. Anadolubank uzun yıllardan beridir vatandaşlara müşterilerine ve Türk halkına hizmet etmeyi Gaye edinmiş bulunmakta olan bankalardan bir tanesidir. Banka oldukça ortalama 1 derecede kredi faizi seviyesinde vatandaşlara yardımcı olmaktadır. Gerek mevzuatlarını değerlendirmek isteyen gerekse kredi almak isteyen vatandaşların ilk sıralarda tercih etmiş oldukları bankalardan bir tanesidir.

anadolu-bank-esnafa-destek-kredisi.jpg

Banka uzun yıllardan beridir böylesine büyük Kampanyayı herhangi bir şekilde vatandaşların dans olmamıştı. Bankanın sunmuş olduğu imkanlar birlikte birçok vatandaş ihtiyaçlarını daha cazip koşullara daha uygun koşullara halletmiş olacak.