Kesin Onaylı 10 bin TL kredi başvurusu

Kesin Onaylı 10 bin TL kredi başvurusu

Anında 10.000 TL kredi nasıl alınır? 10.000 TL 60 ay vadeli kredi başvurusu için şartlar nelerdir? Anında 10.000 TL kredi veren bankalar ve şartları hakkında bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Bankadan anında 10 bin TL kredi başvurusu yapmak istiyor ve anında 10 bin TL kredi almak istiyorsanız kesin onay veren bankaları tercih ederek nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bankalardan kredi almak istiyorsanız banka şartlarına uygun bir müşteri grubunda olmanız gerekmektedir.

Gerek kamu bankaları gerekse de özel bankalar bir çok kredi başvuru kampanyası yaparak sizlere kredi hizmeti vermektedir. Eğer sizde 10 Bin TL kredi almak istiyorsanız yazımızı okuyarak hangi bankalara kredi başvurusu yapabilirsiniz ve bankaların kredi vermek için şartları nedir bunları öğrenebilirsiniz. Bankalardan kredi almak isteyenler için hazırladığımız bu yazımızda size özel kredi kampanyaları hakkında bilgiler verdik. İşte detaylar.

Ülkemizde ihtiyaç kredilerinde en çok alınan kredi miktarı 10.000 TL olmuştur. Sizde istediğiniz bankadan bu ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirsiniz ve en fazla 60 ay vade ile kredi kullanabilirsiniz.

Kesin Onaylı 10.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi alabilmeniz için gerekli olan ilk şey tabi ki de kredi notunuzdur. Kredi notunuz ve kredi siciliniz iyiyse bankalardan kredi başvurusu yapabilir ve kredi kullanabilirsiniz. Bankalar sizin TC Kimlik numaranızı aldıktan sonra kısa bir değerlendirme yaparlar. Bu değerlendirme de sizin kredi notunuza ve kredi sicilinize bakmaktadırlar. Eğer notunuz uygunsa size kredi açacaklardır. 10 bin lira kredide 100 bin lira kredide bu sistem aynıdır. Tek fark bankaların kendi çalışma prensipleridir. Her bankanın uyguladığı kendine göre politikalar vardır. Sizde eğer bu politikalara uygun müşteriyseniz bankalardan kredi alabilirsiniz.

Banka kredi notu ve ya findeks kredi notu diye geçen bu puanlama sistemini öğrenmek için bankaların internet bankacılıklarını kullanabilir ve ya www.findeks.com sitesine girerek üye olup kredi notunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Normal bankalardan kredi almak için 1100 ve üzerinde kredi puanınızın olması gerekmektedir. Eğer gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız en az 1300 ve üzerinde kredi notunuzun olması ve gecikme yaşamamanız gerekir. Bu yüzden bankalara kredi başvurusu yapmadan önce kredi notunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Şimdi isterseniz Kesin Onaylı 10.000 TL Kredi başvurusu nasıl yapılır bunun hakkında bilgi verelim.

Bankalardan hızlı kredi almak için ve istediğiniz rakamda kredi almak için bir çok kredi başvuru kampanyalarından ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

  • İlk kredi başvuru şekli online kredi yani internet bankacılığı üzerinden kredidir. Bu kredi çeşidi son zamanlarda çok gelişmiş, müşterileri bankaya gitmeden anında internet üzerinde kredi hizmeti verilmektedir. Eğer sizde bir bankanın müşterisiyseniz ve bu bankanın internet bankacılığını kullanıyorsanız bankaya gitmeden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu kredi başvurusunda bulunmak için kredi notunuzun 1300 ve üzerinde olması gerekmektedir. En kolay internet bankacılığı kredisi veren bankalar ise QNB Finansbank, ING Bank, Akbank, Yapı Kredi Bankası ve Garanti Bankası’dır. Eğer bu bankalardan hesabınız varsa anında kredi alabilirsiniz.
  • İkinci kredi başvuru şekli çok kullanılan SMS kredi başvurusu şeklidir. Sizde 10 bin TL kredi istiyorsanız oturduğunuz yerden kolayca cep telefonunuzdan ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. En çok kullanılan bankalar ise Denizbank, QNB Finansbank, TEB, ING Bank ve Yapı Kredi Bankası’dır. Ayrıca SMS kredi başvurusunda bulunduğunuzda onaylanan krediyi sadece kimliğinizle birlikte kullanabilirsiniz. Gelir belgesi istemeyen bankalar vardır.
  • Son kredi başvuru şeklide direk bankalara giderek kredi başvurusudur. Eğer işinizin hızlı olmasını ve istediğiniz miktarda kredinin onaylanmasını istiyorsanız bankaya giderken evraklarınızla birlikte başvuru yapabilirsiniz. Özellikle düşük faiz isterseniz kamu bankalarına başvuru yapmanızı öneririz. Bunlar bildiğiniz gibi Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank’tır. Eğer faizsiz İslami şartlara uygun bir kredi isterseniz de katılım bankalarına kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

10 Bin Kredi İçin İstenen Evraklar

Bankaların evrak istemesi Kredi başvurusunu nasıl yaptığınıza göre değişen bir şeydir. Özellikle banka şubelerine direk giderek kredi başvurusunda bulunacaksanız kimlik, gelir belgesi, ikametgah belgesi götürmelisiniz. Ama eğer internet üzerinden online kredi almak isterseniz bankaya gitmeye gerek kalmadığından hesabınıza aktarabiliyorsunuz ve bu şekilde gelir belgesiz kredi almış oluyorsunuz.

SMS ile başvurularda ise bankanın mesaj attığı şekilde kredi kullanabilirsiniz. Eğer gelir belgesiz krediniz onaylandı derlerse sadece kimliğinizle evraklarınızla birlikte onaylanmıştır derlerse de evraklarınızla birlikte kredi kullanabilirsiniz.