Antalya’da Senetle Kredi Veren Kişiler

Antalya’da Senetle Kredi Veren Kişiler

Antalya’da senetle kredi borç verenler ile ilgili merak edilen tüm konular detaylı bir anlatım biçimi ile sizlere sunulmaktadır.

Antalya’da senetle kredi borç verenler ile ilgili merak edilen tüm konular detaylı bir anlatım biçimi ile sizlere sunulmaktadır. Öncelikle bu kişi ve firmalar sürekli olarak sayıları artmakla birlikte ihtiyaç aciliyetiniz ve ihtiyaç durumunuza göre; sizin ihtiyacınızı kullanarak yüksek faiz ve kısa vadelerle paralarını tahsil etmektedirler.

Öncelikle bilmeniz gereken en önemli sorunlardan birisi bu kişiler ile yapacağınız alışverişin hiçbir şekilde yasal olmadığı ve sorun yaşamanız durumunda adli olarak da hüküm alma şansınızın yüksek olmasıdır. Bunu unutmadan senetle kredi ve borç verenler ile iletişime geçiniz.
Bankadan kredi talep ettiniz ancak kredi notunuzun düşük olması veya daha önceden kırmızı kalem yediniz veya kara listede olmanız nedeniyle bankalardan kredi alamıyor ve İstanbul içerisinde senetle kredi veya borç verenlere ulaşmak istiyorsanız yüksek faiz ödeyeceğinizi bilmelisiniz.

Antalya’da Senetle Kredi Almak ve Ödeme Yöntemleri

Bu kişiler ile görüşmeden önce en çok dikkat etmeniz gereken arada gezen dolandırıcılar olup sizden danışmanlık ücreti veya dosya masrafı, noter masrafı gibi paralar alarak 50 – 100 – 300 – 500 TL ne kopartırsam kar olarak görüp dolandırılmamanızdır. Size her bankadan kredi çıkartırım veya elden taksit yapar senet ile sözleşme yaparız diyene paranızı kaptırmamalısınız. Bu konuda çok dikkatli olmalısınız. Yüz yüze görüşüp resmi sözleşme imzalamadan kimseden para alıp – vermeyin. Yasadışı işlemlere bulaşıp başınıza maddi sorundan daha fazla yük olacak manevi sorun almamanızı öneririz.

Antalya da senetle kredi borç verenler 1.000TL ile 100.000TL arasında borç para temin etmekte ve ortalama %5 ile arası faiz talep etmektedirler. Genel olarak da 3 ay ile 12 ay arası vade uygulamaktalar.