ATM’den Anında 10 Bin TL! Başvurup Alabilirsiniz!

ATM’den Anında 10 Bin TL! Başvurup Alabilirsiniz!

Nakit sıkıntısı çeken vatandaşlar için bankalar harekete geçti. ATM’lerden faizsiz nakit avans desteği veriliyor. Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar faizsiz nakit avans ile maddi problemlerini bir nebze de olsa azaltabilir.

Bankalar müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını karşılamak için yeni kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Bu kapsamda birçok banka acil nakit ihtiyaçları için faizsiz nakit avans desteği veriyor. Nakit ihtiyacını karşılamak isteyen vatandaşlar bankalara başvuru yaparak bu destekten yararlanabilir. Peki, hangi bankalar tarafından destek sağlanıyor? Faizsiz nakit avans kullanmak için ne yapılması gerekiyor? İşte merak edilen soruların yanıtları…

sgk-da-odeme-kriterleri-degisiyor-12-aya-cikarili-4991208.jpg

Akbank Axess Taksitli Nakit Avans

Akbank, faizsiz nakit avans desteği sağlayan bankaların başında gelmektedir. Acil nakite ihtiyacı olan ancak kredi kullanmak istemeyenler Akbank’tan nakit avans kullanarak ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Banka tarafından sunulan nakit avans desteğinin vade süresi 9 ay olarak belirlenmiş durumda. İhtiyacınıza göre başvuru yaparak nakit avans kullanabilirsiniz.

Axess kart sahipleri hem Akbank ATM’lerinden hem de diğer bankaların ATM’lerin 7/24 nakit avans çekebilmektedir. Eğer Axess kart sahibi değilseniz, size en yakın Akbank şubesine giderek Axess kart sahibi olabilirsiniz.

ATM’ye gitmeden nakit avans kullanmak için SMS ile başvuru seçeneğini kullanabilirsiniz. ‘NA’ yazıp, kartınızın son 6 hanesini ve kullanmak istediğiniz nakit avans miktarını yazarak 5990’a SMS gönderip, başvuru işlemini tamamlayabilirsiniz.

Garanti BBVA’dan Nakit Avans Desteği

Müşterilerinin acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için nakit avans desteği sunan bir diğer banka Garanti BBVA’dır. Nakit avans desteğinin yanı sıra uygun faiz oranları ile kredi destekleri sunulmaktadır.

Nakite ihtiyaç duyan Garanti BBVA müşterileri taksitli nakit avans seçeneğini kullanarak istediği miktardaki parayı çekip, uygun faiz oranları üzerinden geri ödeme yapabiliyor. Sabit taksit özelliği ile müşteriler bir sonraki ay sürpriz taksitlerle karşılaşmıyor.

Garanti BBVA Mobil Bankacılık Uygulaması,

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı

Garanti BBVA ATM’leri,

Garanti BBVA Çağrı Merkezi

BonusFlaş, taksitli nakit avans çekmek isteyen müşterilerin kullanabileceği kanallar.

memur-maas-zammi-2021-enflasyon-farki-ilk-3-aylik-4995249.jpg

QNB Finansbank Taksitli Nakit Avans

Nakit ihtiyaçlarınız için başvurabileceğiniz bankalardan bir diğeri de QNB Finansbank’tır. Acil nakit ihtiyacı için CardFinans ile 7/24 nakit avans çekebilirsiniz. Çektiğiniz tutarı 12 aya varan taksitlerle ve uygun faiz oranı ile rahat rahat ödeyebilirsiniz.

QNB Finansbank ile günlük 10.000 TL’ye kadar nakit avans kullanabilir, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.