Banka Borcu Olanlar Dikkat! Vakıfbank ve Denizbank 75 bin TL’ye varan borç kapatma kredisi veriyor!

Banka Borcu Olanlar Dikkat! Vakıfbank ve Denizbank 75 bin TL’ye varan borç kapatma kredisi veriyor!

Vakıfbank ve Denizbank son yaptığı duyuru ile bir kampanya yapacağını resmen duyurdu. Bu kampanya dahilinde daha önce kredi borcu olan vatandaşlar için 75 bin TL’ye kadar kredi verileceği duyurdu. Başvuru şartları ve diğer durumlar için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Vakıfbank ve Denizbank 75 bin TL kredi veriyor!

Kredi borcu olan vatandaşlar için belli oranda kredi verileceği haberi yakın zamanda iki büyük banka tarafından duyuruldu. Bu duyuruya göre bankalar hiç bir şart aramadan direk olarak vatandaşlara kredi verecek. Vakıfbank ve Denizbank üzerinden başvuru yapacak kişiler için 75 bin TL’ye kadar olup vade süresi en fazla 24 ay olarak belirlenecek.

Sunulan bu kredi imkanı son zamanlarda insanların yaşadığı olumsuz durumlar nedeni ile çok fazla sayıda kredi başvurusu yapıldı. Bu başvurular sonucu dilediğiniz gibi ve en hızlı şekilde mobil üzerinden öğrenilebilir şekildedir. Bu iki bankanın asıl hedefi daha hızlı bir sistem ile borçları olan vatandaşların tüm borçlarını aynı çatı altında toplamaktır.

Peki Başvuru Şartları Neler?

Genel olarak kredi alım başvurularında yer alan şartlar aranıyor. Buna ek olarak kredi borcu olan vatandaşların haciz edilmeme şartı ile bu krediden yararlanabiliyor. Yani kişinin borcu var ise bu borcun haciz edilmemesi en önemli koşuldur. Genel olarak eğer mobil bankacılık kullanıyor iseniz saniyeler içinde başvuru yaparak 15 dakika gibi kısa bir süre içinde sonuca erişebilirsiniz. Ancak mobil bankacılık kullanmıyor iseniz Vakıfbank ve Denizbank şubelerine giderek gelir belgeniz ve gerekli belgeler ile başvuru yaparak 48 saat içinde sonucu telefonunuza gelecektir.

Başvuru yapacak vatandaşların Vakıfbank veya Denizbank bankalarından birinden aylık maaşını yada emekli maaşını alması gerekir. Eğer başka bir banka üzerinden emekli maaşınızı veya maaşınızı alıyor iseniz bu bankalara giderek başvuru yapıp kısa sürede ve promosyon imkanı ile kredi sahibi olabilirsiniz. Bankaya başvuru yapan vatandaşlar en kısa sürede başvuru onayı ile krediye sahip olarak dilediğiniz miktarda kredi alıp geri ödemesi 3 ay sonraya kadar ertelemeniz mümkündür.