Banka haberleri SON Dakika; Ziraat Bankası bankaya gitmeden 5 bin tl kredi verecek bankaya gitmeden çekebilirsiniz...

Banka haberleri SON Dakika; Ziraat Bankası bankaya gitmeden 5 bin tl kredi verecek bankaya gitmeden çekebilirsiniz...

Ziraat Bankası çıldırdı bankaya gitmeden 5 bin tl kredi veriyor. Ziraat bankası yaşanan Ekonomik krizinde müşterilerine yardımcı olmak maksadıyla bankaya gitmeden kredi imkanı sağlıyor 5 taksitle ayda 475,50 tl ödeyerek bu krediden faydalanabilirsiniz..

Ziraat bankası bu zorlu ekonomik krizi günlerinde müşterilerini biraz olsun rahatlatmak yüzünü güldürmek için düşük faiz oranlarıyla herkese aylık 475.50 tl ödeyeceklere 5 bin tl kredi veriyor. Her türlü ihtiyaçlarınızı karşılamak için 36 aya kadar vade ile kredi imkanı sağlıyor. 204743434-cover.jpg

Kullanılar kredi kapsamında vatandaşlardan kredi miktarının sadece binde beşi kadar da dosya masrafları alınıyor. Bundan dolayı bankanın 25 TL Tahsis ücreti ödenecektir. Her türlü ihtiyaçlar için tüketici kredisi kapsamında şahsi ya da maddi teminatlar alınması bekleniyor.

BAŞVURU İÇİN İSTENEN BELGELER

-Başvuru için başvurulan form

-Şahısların çalışma durumunu gösteren belge

-Nüfus cüzdanı, Sürücü belgesi ve Pasaport fotokopisi

-Bankalar eğer uygun görürse ek belge isteme hakları yer aldığı gibi kefil isteme hakları da bulunur. Eğer kefil isterlerse gerekli tüm belgeleri kefillerin de hazırlaması gerekmektedir.

Ziraat bankası tüketici kredisi, bireysel kredi kullanan müşterilerine Hayat Sigortası ürünü sunuyor. Banka krediler için şahsi veya maddi teminat alıyor.