Belgesiz, kefilsiz kredi almak isteyenler müjde: 60 bin lirayı anında alın!

Belgesiz, kefilsiz kredi almak isteyenler müjde: 60 bin lirayı anında alın!

Kredi çekerken streslerden yoruldunuz mu? Siz de kefil veya gelir belgesine sahip olmadan kredi başvurusunda bulunmak mı istiyorsunuz? O halde tüm detayları okuyun.

Yaşamımızın belirli dönemlerinde nakit ihtiyacına sahip olabiliriz. Bu ihtiyaç dönemlerinden de ilk iş bankalara giderek kredi çekmek akla gelir. Fakat kefil veya gelir belgesi gibi zorunluklar olmadan kolay bir şekilde nakde ulaşabilmek istiyorsanız mutlaka aşağıdaki bankalara göz atmalısınız. Gerekli kriterleri sağladığınızda hızlı bir şekilde krediyi alabilirsiniz.

ferhat-haberay-kopyasi-kopyasi-18.jpg

Akbank Kredi Kampanyası

Türkiye’nin en büyük bankalarından birisi olan Akbank, nakit ihtiyaçlarınıza 7/24 hızlı çözüm üretmeyi hedefliyor. Akbank, bünyesinde bulunan Akbank Direkt Kredi ile nakit ihtiyacınızı çok kısa sürede halledebilirsiniz. Herhangi bir nakde ihtiyacınızın olması halinde gerekli olan miktarı hiç şubeye gitmeden direkt hesabınızda bulabilirsiniz. Bunu yapabilmek içinde Akbank Mobil uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Oradan anında kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

ferhat-haberay-kopyasi-kopyasi-24.jpg

Akbank Direkt Kredi ile hemen hemen 60 bin liraya kadar kredi alabilmeniz mümkün. Alacağınız kredi için ortalama olarak %1,52 faiz oranı ve 36 ay vade bulunuyor. Sizlerde Akbank Direk Krediye başvurabilir, hızla nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kampanyası

Garanti BBVA, en hızlı kredi veren diğer bankalardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Banka, genellikle oldukça kolay bir şekilde kredi veriyor. Tek detay gerekli kriterlerin sağlanması. Sizlerde ödeme gücünüze ve ihtiyacınız olan tutara göre, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

ferhat-haberay-kopyasi-86.jpg

Garanti Bankası, bireysel ihtiyaç kredisiyle 60 bin liraya kadar destek oluyor. Bankanın faiz oranlarına bakıldığında ise ortalama olarak %1,72 olarak kayıtlara geçmiş durumda. vade oranı ise 36 ay. Sizlerde Garanti BBVA’nın mobil bankacılık üzerinden veya şube aracılığından başvuruda bulunabilirsiniz.

Yapı Kredi Kampanyası

Yapı Kredi, bugünün ihtiyaçlarını başka güne ertelemenize olanak sağlamadan gereksinimlerinizi kapsıyor. Banka, müşterilerine sağladığı onlarca eşsiz kredi kampanyasıyla gerekliklerinizi görüyor. Hızlı başvuru yapılması ve çok kısa süre içerisinde nakitin hesaba yatması diğer önemli özelliklerden birisi.

​​​​​​​ferhat-haberay-kopyasi-77.jpg​​​​​​​

Yapı Kredi Mobil uygulaması aracılığıyla doğrudan bankanın kredisine başvuru yapabilmeniz mümkün. Ancak bu durum bankanın müşterisiyseniz geçerli. Bankanın müşterisi değilseniz doğrudan şubeye giderek kredi başvurusunda bulunabilmeniz mümkün. Banka 60 bin liraya kadar alacağınız kredilerde ortalama olarak %2,1 faiz oranı ve 36 ay vadeyi sizlere veriyor.