BİM’den görülmemiş kampanya 20 liraya 5 litresi satılıyor

BİM’den görülmemiş kampanya 20 liraya 5 litresi satılıyor

Türkiye’nin en büyük zincir marketlerinden birisi olan BİM, gerçekleştirdiği açıklamayla tasarruflu alışveriş yapan birçok kişinin dikkatini çekti. Binlerce mağazaya sahip olan BİM, Türkiye’nin her şehrinde hizmet vermeye devam ediyor.

BİM'in aktüel ürünler kataloğunda yaşanan gelişme şok etkisi yarattı. Hijyen ve gıda ürünlerine gelen indirimler dikkatle takip ediliyor. Pek çok kişinin uzun zamandır beklemiş olduğu 2022 yılı Ocak ayı kataloğu yayınlandı. Aktüel ürünlerde hangi ürünler indirime girdi? Özellikle de diğer marketlere nazaran BİM'in daha çok konuşulduğu görüldü. Ayçiçek yağı fiyatları da araştırılmakta. Ayrıca çamaşır yumuşatıcısına gelen indirim de heyecanlandırdı. Son zamanlarda deterjan fiyatlarının zamlandığı görülüyor. Ancak şu sıralar aktüel ürünler kataloğunu takip edenler uygun fiyattan alabilmekte.

BİM'de Neler Satılacak?

BİM'de pek çok hijyen ve temizlik ürünü satılacak. Wc temizleyici, çamaşır yumuşatıcısı, Wc blok, ıslak havlu, sıvı sabun, ultra hijyen sprey ve jel, bulaşık makinesi temizleyici, bebek bezleri aylık paket, bebek bakım örtüsü, bulaşık makinesi tableti ve daha pek çok ürün BİM aktüel ürünler kataloğunda yerini aldı.

BİM Aktüel Kaç Gün Sürecek?

BİM'in 11 Ocak'ta başlayacak aktüel ürünler kataloğunun en az birkaç gün sürmesi planlanıyor. Sonrasında ise farklı bir kataloğun yayınlanması gündemde. Bu nedenle aktüel ürünler kataloğunu iyice incelemelisiniz.