Bu Sabah Açıklandı! Emeklilere Can suyu olacak hamle geldi! 6100 TL ödemeleri başladı

Bu Sabah Açıklandı! Emeklilere Can suyu olacak hamle geldi! 6100 TL ödemeleri başladı

Bu sabah açıklanan haberde emeklilere tam 6100 tl ödeme gelecek, peki emekliler 6100 tl nasıl alacak ? Emeklilere için nakit avans nasıl alınır ?

Emekli olan vatandaşlar için gerçekleştirilen son dakika duyurusu ile birlikte 6100 TL tutarında maaş alınan hesaba nakit avans ödemesi gerçekleştirilecektir. Ancak ödemenin alınabilmesi için ise başvuruların yerine getirilmesi gerekmektedir. Onay alacak olan emekli müşterilerin hesaplarında artı para olarak 6100 TL bulunacaktır. Dilediğiniz zaman bu tutarı kullanma hakkına sahipsiniz. İhtiyaç halinde kullanım sonrasında ise 12 ay vade üzerinden ödemeler yapılacaktır.

Emekli olan vatandaşlar için özel şekilde hazırlanan bu kampanya ile birlikte kredi kartı ya da kredili mevduat hesabı şekilde başvurular alınmaktadır. İhtiyaç kredisine başvurmuş olan emekliler 6100 TL tutarına kadar nakit avans limitlerine de başvurusunu yapabilecektir.

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından başlatılan kampanyaya farklı özel bankalarda dahil olması ile daha geniş açıdan değerlendirme şansı doğdu. Şuanda bankaların tamamı kendi limitleri dahilinde nakit avans kullanımına onay vermektedir.

emeklilerin-sikintisini-giderecek-6100-tl-odemeleri-basladi1.jpg

Ziraat Bankası’ndan 6100 TL Nakit Avans ile 200.000 TL İhtiyaç Kredisi Desteği

Türkiye’de emekli olan vatandaşların sık şekilde kullandığı bankalarda ilk sıralarda yer alan ve ayrıca bir kamu bankası olan Ziraat Bankası, emekli müşterilerine özel sürekli olarak farklı güncel kredi kampanyaları düzenlemektedir. Emekliler maaşlarını Ziraat Bankası’ndan alıyor ise, 6100 TL tutarına kadar nakit avans başvurularınızı yapabilirsiniz. Mevcut başvuruları ise bankaya ait internet bankacılığı hesapları ve mobil uygulamalar üzerinden yapılabilmektedir. Onay alınması halinde direkt şekilde hesaba tanımlandığını net şekilde görebilirsiniz. Aynı zamanda kullanılmaması durumunda herhangi bir faiz ya da ek ücret işlemesi söz konusu değildir.

Ziraat Bankası’ndan emekli maaşını alan vatandaşlar için ise 6100 TL nakit avans dışında 200 bin TL de şartsız şekilde ihtiyaç kredisi kampanyası sunmaktadır. Borç kapatma kredisi adı altında verilen bu kredi ile birlikte emekli vatandaşlar derin bir rahatlamayı yaşayacaktır. Detaylı olan bilgileri ise bankaya ait şubeye giderek de öğrenme şansına sahipsiniz. Başvuru için herhangi bir şart emekli vatandaşlar için aranmamaktadır.