Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın desteği ile devlet o bankayla anlaştı! Gelir belgesiz vatandaşa 76 bin liraya kadar nakit desteği alabilecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın desteği ile devlet o bankayla anlaştı! Gelir belgesiz vatandaşa 76 bin liraya kadar nakit desteği alabilecek

Son zamanlarda vatandaşı rahatlatmaya yönelik bir çok adım atıldı, bunlar dan bir tanesi Cumhurbaşkanı Erdoğanın destek verdiği ve Devletin anlaştığı özel bankalarca verilecek olan nakit desteği..

Eğer sizin de nakit ihtiyacınız olduğunda bankalara başvuru yaptıysanız, hemen hemen tüm bankaların bizlerden birçok belge talep ettiğini görmüşsünüzdür. Özellikle de yüklü miktardaki kredi kullanımlarında ince eleyip sık dokuyan bankalar, sadece kredi taksitlerini ödeyebilecek vatandaşlara kredi vermek istiyor. Bu nedenle de birçok belge talep ederek müşterilerden emin oluyor, bankaların talep ettiği en önemli belgelerden biri ise gelir belgesi. Çalıştığınıza ve düzenli bir gelirinizin olduğuna dair kanıt sunamadığınız zamanlarda birçok banka sizlere kredi vermemeyi tercih ediyor.

Ancak bazı bankalar bu konuda daha rahat davranıyor ve müşterilerine gelir belgesi sormaksızın kredi verebiliyor. Bugün sizler için kredi notu düşük ve gelir belgesi sahibi olmayan kişilere kredi imkanı sunan bankaları derledik!

Enpara.com

Müşterilerinden gelir belgesi talep etmeyen ilk banka Enpara.com! QNB Finansbank’ın iştirak şirketlerinden Enpara.com, şubesiz bankacılık hizmetleri sunmaya devam ediyor. Birçok bankanın aksine masrafları minimize etmek için şube yerine dijital kanallar aracılığı ile müşterilerine hizmet vermeye devam eden Enpara.com, ihtiyaç kredisi başvurularını da diğer bankalar gibi online kanallar aracılığı ile alıyor ancak ufak bir farkla! Enpara.com’un ihtiyaç kredisine başvuru yaptığınız zaman sizlerden gelir belgesi ya da başka bir belge talep edilmiyor. 50.000 TL’ye kadar 36 aya varan vadeler ve %2,39’dan başlayan faiz oranları sayesinde tüm ihtiyaçlarınız için Enpara.com’u ziyaret edebilirsiniz. Eğer siz de Enpara’dan 15.000 TL’lik ihtiyaç kredisi alırsanız her ay 673 TL ödeyerek borcunuzu kapatabilirsiniz.

Aktifbank

PTT ile yaptığı işbirliği adından sıkça söz ettiren Aktifbank’tan da yapacağınız kredi başvurularında gelir belgesi iletme zorunluluğunuz bulunmuyor. Gelir belgeniz yoksa ya da kredi notunuz düşükse anında Aktifbank’a başvuru yaparak kredi alabilirsiniz. 40.000 TL’ye kadar 36 aya varan vadeler ve %2,39’dan başlayan faiz oranlarıyla taksitleri de kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Eğer siz de Aktifbank’tan 40.000 TL’lik ihtiyaç kredisi alırsanız her ay 1.796,25 TL ödeme yaparak borcunuzu kapatıyorsunuz.

Fibabanka

Gelir belgesiz kredi imkanı sunan bir diğer bankamız ise Fibabanka! Üstelik Fibabanka’da kredinin üst limiti de oldukça yüksek, şubelere gelmeden 130.000 TL’ye kadar kredinizi anında vadesiz hesabınıza aktarabilirsiniz. 36 aya varan vadeler ve %2,26’dan başlayan faiz oranlarıyla birlikte kredi kullanmak çok kolay! Başvurularınızı ise size en yakın Fibabanka şubesine yapabilirsiniz, ayrıca tüm online kanallar aracılığıyla da başvuru yapmanız mümkün. Eğer siz de Fibabanka’dan 50.000 TL’lik ihtiyaç kredisi alırsanız 36 ay boyunca 2.316,67 TL ödüyorsunuz.