Denizbank ve QNB Finansbank Ankaştı, Maaşın 20 Katına Kadar Kredi

Denizbank ve QNB Finansbank Ankaştı, Maaşın 20 Katına Kadar Kredi

Denizbank ve QNB Finansbank kamu bankalarına karşı birleşti ve cazip krediler vermeye başladı. Maaşının 20 katına kadar kredi verecekler..

Denizbank ve QNB Finansbank Maaşın 20 Katına Kadar Kredi veriyor. Banka şartlarına uygun olan müşteriler anında kredi imkanından faydalanabilirsiniz. Denizbank ihtiyaç kredisi, QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır, şartlar nelerdir, sizlere bu konu hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Denizbank ve QNB Finansbank son yaptığı ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte maaş alan kişilerin maaşlarına göre kredi imkanı vermektedir. Bilindiği gibi son günlerde bankaların oldukça iyi bir kredi kampanyası atışması vardır. Her banka her gün neredeyse yeni bir kampanya yapmaktadır. Her müşteriye özel verilen bu kredilerde ihtiyaç kredisi alacaksanız banka şartlarına uygun olmanız durumunda anında hesabınıza parayı yatırabilirsiniz.

Kredi başvurusu yapacak olan müşterilerin kredi onayı alabilmeleri için kredi skorunun uygun olması gerekmektedir. Kredi notu 1200 ve üzerinde olan müşteriler, maaşlarının 20 katına kadar kredi kullanacaklardır. Kredi kullanmak için banka şubelerinden ve internet bankacılığından işlem yapacağınız gibi ayrıca başvuru için SMS sistemini de kullanabilirsiniz. 4.000 TL maaş alan bir müşteri 80.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli ve ertelemeli seçenekleriyle kredi kullanabilecektir.

Denizbank Maaşın 20 Katına Kadar Kredi Başvurusu

Denizbank, maaşın 20 katına kadar kredi veren bankalardan birisidir. Banka şartlarına uygun olmanız durumunda hemen kredi onayı alabileceksiniz. Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu için en kolay yöntemlerden birisi SMS kredi başvurusudur. SMS kredi ile sadece ön onay alabilir ve kredinizi sadece kimlikle kullanabilirsiniz. Ama eğer maaşınıza göre kredi almak istiyorsanız size en yakın Denizbank şubesine giderek kredi kullanmanız gerekmektedir.

de1.jpg

SMS kredi başvurusu için banka cep telefonundan mesaj atarak kredi başvurusu kabul edecektir. Kredim TC KİMLİK yazarak 3280’e mesaj atarsanız hemen ne kadar onay alacağınızı görebilirsiniz. Kredi onayı alacağınız zaman banka şubesine giderek bu onaylanan krediyi kullanabilirsiniz. Denizbank SMS ile kredi verirken sadece 55.000 TL’ye kadar kredi imkanı vermektedir. Emekli olan veya maaşına göre kredi onayı almak isteyenler en yakın banka şubesine giderek işlem yapabilirler. Bankadan emekli maaşı almayı taahhüt edenler kredi kullanmak için kredi notu düşük olsa da işlem yapabileceklerdir.

QNB Finansbank Maaşın 20 Katına Kadar Kredi Başvurusu

qnb-finansbank-3-ceyrek-2017.jpg

QNB Finansbank şubelerine evraklarınızla giderek hemen kredi kullanabilirsiniz. QNB Finansbank maaşın 20 katına kadar krediyi sadece şubelerden vermektedir. Sizde en yakın şubeye giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka kredi notu yüksek olan kişilere onay vermektedir. Banka ayrıca SMS ile de kredi kullandırmaktadır. Eğer 50.000 TL‘ye kadar ihtiyacınız varsa ve bankaya gitmeden onay alıp almadığınızı öğrenmek istiyorsanız banka 60 ay vadeye kadar sizlere kredi imkanı vermektedir. Bunun için TC kimlik numaranızı 5030’a mesaj atabilirsiniz. Banka bu şekilde müşterilere anında kredi vermektedir. Kullanacağınız kredilerde 3 ay erteleme de yapabilirsiniz.