DenizBank Müşterilerine Müjde gibi Kampanya İnternet Alışverişlerinde Yarısı Sizden Yarısı Bizden! Kredi kartlı kullanan müşteri

DenizBank Müşterilerine Müjde gibi Kampanya İnternet Alışverişlerinde Yarısı Sizden Yarısı Bizden! Kredi kartlı kullanan müşteri

DenizBank Müşterilerine Müjde gibi Kampanya İnternet Alışverişlerinde Yarısı Sizden Yarısı Bizden! Kredi kartlı kullanan müşterilerine Harika Kampanya..

DenizBanktan internet Alışverişlerinde Dev kampanya yarısı sizden yarısı bizden Kampanyadan yararlanmak istemek için Ekim ayında başvuru yapılması gerekmektedir...

DenizBank kredi kartı başvurusu yapıp Ekim ayı içerisinde onay aldıktan sonra kartınızla yapacağınız Harcamaların yüzde 50'si Alışverişin yapıldığı tarihin takip eden ay kartınıza iade edilecektir. Ekim, Kasım ve Aralık ayında gerçekleştireceğiniz online ödemelerde bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Kartınızda Alışveriş yaptıkça kazanacaksınız..!

Peki DenizBank yüzde 50 iadeli kredi kartı kampanyası ile ilgili Önemli detaylar nelerdir ?

- Kampanya koşulları sağlayabilmesi için Kart başvurusunun ekim ayı içinde yapılması gerekmektedir.

- Her ay alınabilecek maksimum iade 200 TL, Toplam ise 600 tl dir.

- Yaptığınız harcamaların yüzde 50'si o ayki alışverişiniz için 200 tl'nin altında ise harcamanızın yarısı kadar iade alabilirsiniz.

- Mevcut DenizBank kredi kartı bulunan veya Kampanyaya katılım göstermek Amacıyla kartını iptal edip yeni kart başvurusu yapanlar kampanyaya dahil olamaz..

-Kampanyaya katılmak için kredi kartı başvurunuz onaylandıktan sonra tüm başvuru kanalları üzerinden katılım gösterebilirsiniz.

- Kampanya sadece internet Alışverişlerinde Kullanılmaktadır..!