DOLAR TAKİBİ YAPARAK GÜNDE 1000 TL KAZANABİLİRSİNİZ !

DOLAR TAKİBİ YAPARAK GÜNDE 1000 TL KAZANABİLİRSİNİZ !

Dolar alıp satarak gündelik harçlığınızı çıkartmak, Oturduğunuz yerde para kazanmak istiyorsanız bu haber tam da size göre haberin devamı için tıklayın...

Bu işlemi borsada gün içerisinde yapan binlerce kişi var bunlar arasında da öyle Profesyoneller ve tecrübe sahibi olanlar var ki çok büyük ciroya sahip şirketler veya en büyük bankaların gidiş yönünü destek ve dirençlerini isim soy isim gibi bilerek gün içerisinde büyük karlar elde edenler var. Yine de eğitim, yüksek konsantrasyon, çok çalışma ve sabır olmadan çok alınmaması tarafındayım. Bir taraf sürekli kazanırken bir tarafta kaybeder çünkü.

Hayatını bu yolla kazanan bir sürü insan var. Daytraderlık başlı başına bir meslek ancak kesinlikle acemilerin bulaşmaması gereken bir meslek. Bu işten para kazanabilmek için kayda değer miktarda birikime, belli bir süre zararda kalınca yıpranmayacak maddi durum ve sinir sistemine ve tabii ki de yeterli teknik bilgiye sahip olmak şart ! Öteki türlü sinirlerinizi yapratıp para kaybetmekten başka bir şey yapmazsınız. Başlangıçta şansınıza kazanabilir ve sonradan fazlası ile gider o karınız. Ayrıca bu işten para kazananlar banka üzerinden işlem yapmaz yatırım firmaları üzerinden yapar. Öteki türlü Kendinizden çok bankaya kazandırmış olursuzun zaten makastan dolayı öngörülmez durumda olan bir ekonomide bankalar alış satış makasını çok yüksek seviyelere genişlettiği için kur alınan kurun üzerinde çıksa dahi bekleme süresi uzar.

ba04b35f-5d60-4392-9e17-7434f84c4299.jpg

Rasyonel beklentiler ve adaptis beklentiler konusunda derin bir bilginiz yoksa gaza gelip fazla para yatırmamanızı öneririz. Finans piyasasında temel mesele sizin dışınızda ki piyasa aktörlerinin nasıl davranacağını ön görebilmektir. Türkiye gibi yükselen piyasalarda çok sık Spekülatifişlemler yapılır. Önce yemler atılır tatlı tatlı para kazanmaya başlarsın sonra o çılgın soru akla gelir neden daha fazla kazanmayayım...?

İnsanlar bankadan çekebileceği kadar ihtiyaç kredisi çekip, altına dövize, borsaya yatırıyor. Daha sonra mı ? hedefleri sinirli olanlar arabasını değiştirdi hedefleri büyük olanlar ise arabasını satmak durumunda kaldı. Real bir yatırıma girişmeden para kazanmak istiyorsanız poker daha mantıklı düşünmenizde fayda var..