Emekli maaşı 1.500 TL ve üzeri olanlar müjde 3 gün için hesaplara para yatıyor

Emekli maaşı 1.500 TL ve üzeri olanlar müjde 3 gün için hesaplara para yatıyor

Emekli yurttaşlara geri ödemesiz para verilmeye devam ediyor. Maaşı 1.500 lira ve üzeri olan emeklilere beklenmedik güzel haber. Gelen bilgilere göre, 1.500 lira ve üzeri emekli aylığı alanların hesabına para yatacak.

Emeklilere geri ödemesiz nakitler devam ediyor. Kuveyt Türk Bankası, emekli promosyonlarına ilişkin olarak önemli bir açıklama yaptı. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre, emekli maaşını Kuveyt Türk’ten alan emeklilere tam 1.000 liraya kadar promosyon ödemesi gerçekleşecek. Bu bilgilere göre, 2.500 TL ve üzeri emekli maaşı olanlara 1.000 TL promosyon ödemeleri verilecek.

son-dakika-merkez-bankasindan-dijital-turk-lirasi-aciklamasi-1.jpg

Emekli Promosyonuyla İlgili Detaylar

Kuveyt Türk tarafından yapılan açıklama ise şu şekilde:

SGK emekli maaşı ödemelerini, bankamız aracılığıyla alan ve promosyon başvurusunda bulunan tüm müşterilerimize;

1.500 TL’ye kadar emekli aylığı alanlara 750 TL,

1.500 TL ile 2.500 TL arasında emekli aylığı alanlara 875 TL,

2.500 TL ve üzeri emekli aylığı alanlara 1.000 TL promosyon ödemesi gerçekleştirilmektedir.

Emekli Promosyon Şartları Nelerdir?

Emeklilere özel promosyon ödemesinden faydalanabilmek için maaş ödemelerinin 3 yıl boyunca Kuveyt Türk aracılığıyla almalarına dair teminat vermeleri ve başvuru yapmaları yeterli.

​​​​​​​turk-lirasi-1280x720.jpg​​​​​​​

Emekli maaşını bankaya yeni taşıyan müşterilere ise en az 1 defa bankamızdan aldıktan sonra, mevcut emekli maaş müşterilerine beklemeksizin en yakın Kuveyt Türk şubesine giderek promosyon başvurusunda yapabilmekte. Promosyon başvurusuna takiben en fazla 3 gün içinde hesaplara para yatacak.

Maaşını Kuveyt Türk’e yeni taşıyan müşterilere ilk maaşı bankamızdan alınmasından sonra başvuru yapılabiliyorken, mevcutta maaşını Kuveyt Türk’ten alan müşterilerse istediği zaman başvurularını gerçekleştirebilmekte.