Emekliler anında 75 bin lira kredi verilecek!

Emekliler anında 75 bin lira kredi verilecek!

Emeklilere büyük müjde Garanti Bankası’ndan geldi. Banka, eşsiz bir kredi kampanyasını kullanıcıyla buluşturacak.

Türkiye’nin en köklü özel bankalarından birisi olan Garanti Bankası, eşsiz bir kredi kampanyası için kolları sıvadı. Emeklilere özel olarak sağlanacak kredi sayesinde ihtiyaç sahiplerinin gereklikleri giderilecek. Bankadan gelen bilgilere göre 36 ay vadeyle minimum 5 bin maksimum 75 bin lira kredi verilecek. Ancak bazı kriterler bulunuyor.

haber-ay-kopyasi-12.png

Garanti Bankası’ndan Büyük Kampanya

Özel bankalar arasında gün geçtikçe yerini güçlendirmeye devam eden Garanti Bankası, eşsiz bir krediyle adını yine duyurdu. Banka oldukça güçlü ve eşsiz bir kredi imkanı sunuyor. Emekli yurttaşlara özel olarak hazırlanan kredi kampanyasında 5 bin ila 75 bin lira arasında kredi verilecek. Ancak bazı şartlar bulunuyor.

haber-ay-kopyasi-13.png

36 Ay Vade İmkanı

Emeklilere özel olarak sağlanacak kredi kampanyasında 36 ay vade imkanı bulunacak. Kredi sahibinin talebine göre de bu süre 12 ve 24 ay olarak da planlanabiliyor. Bunların yanı sıra banka 3 ay ertelemeli olarak krediyi verecek. Yani sizler krediyi aldıktan 3 ay sonrasında ödemeye başlayacaksınız. Bundan kaynaklı oldukça avantajlı.

haber-ay-kopyasi-11.png

Başvurular Garanti Bankası Mobil Uygulamasında

Emekli yurttaşlar gerekli ihtiyaçlarını giderebilmek için kredi kampanyalarını araştırmaya devam ediyor. Günümüzde birçok banka emeklilere özel kredi sağlarken, Garanti Bankası’nın yaptığı kampanya bambaşka bir noktada. 36 ay vadeyle, 3 ay ertelemeli 5 bin ila 75 bin lira arasında kredi başvuruları mobil bankacılıktan gerçekleşecek.

haber-ay-kopyasi-10.png​​​​​​​

Sizlerde Google Play Store veya İOS mağazası üzerinden Garanti Bankası’nın mobil bankacılık aplikasyonunu indirebilirsiniz. İndirdiğiniz bu uygulama üzerinden bankaya birkaç dakikada kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Aynı gün içerisinde de olumlu / olumsuz geri dönüş alabilmeniz mümkün.