Emeklilere Özel 100 Bin Liraya Kadar Kredi!

Emeklilere Özel 100 Bin Liraya Kadar Kredi!

Emekliler özel kredi kampanyaları bankalar tarafından sağlanmaya devam ediyor. İşte tüm detaylar…

Emekliler yaşamlarının belirli dönemlerinde nakit ihtiyacına sahip olabilir. Bu dönemlerde bankalardan kredi başvuru yapılabilir. Bankalar emeklilere özel olarak sağladığı onlarca farklı kampanyayla ihtiyaç sahiplerinin yanında oluyor.

ferhat-haberay-kopyasi-kopyasi-24.jpg

Günümüzde emeklilerin kredi çekebilmesi oldukça kolay. Gerekli kriterlerin sağlanması ve prosedürlerin yerine getirilmesi kredi alınabilmesine olanak sağlıyor. Elbette ki emeklilere verilen kredi tutarları duruma göre değişiklik gösterebilmekte. Bu noktada da kredi başvuru sahibinin talep ettiği tutar ve genel kredi sicil notu önemli olmakta.

ferhat-haberay-kopyasi-kopyasi-23.jpg

Emeklilere Kredi Veren Bankalar

Emeklilere kredi veren bankaların sayısı azımsanamayacak derecede yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Kamu ve özel bankaların hemen hemen hepsi özel kredi kampanyaları yaratarak, emekli ihtiyaç sahiplerine destek oluyor. Oluşturulan kredi kampanyalarının kriterleri, vade oranları, faiz oranları ise duruma göre değişebilmekte olduğunu unutmamakta fayda var.

ferhat-haberay-kopyasi-kopyasi-22.jpg

Türkiye’de emeklilere özel olarak kredi sağlayan popüler bankaların ilk sırasında Vakıfbank ve Ziraat Bankasının olduğu söylemekte fayda var. Bu iki banka gerekli kriterleri sağlayan emeklilere oldukça düşük faiz oranlarıyla kredi verilmesini sağlıyor. Vade oranlarıyla da oldukça geniş bir zaman sağladığını hatırlatmakta fayda var.

Emeklilere 100 Bin Lira Kredi Alma

Yukarıda eklediğimiz gibi emeklilere kredi alabilmek oldukça basit ve kolay. 100 bin liraya kadar kredi alabilmenin ise belirli prosedürlerinin olduğunu söylemekte fayda var. Kredi başvuru tutarının yüksek olması, gerekliklerin artmasına da sebep oluyor.

ferhat-haberay-kopyasi-kopyasi-21.jpg​​​​​​​

Örneğin herhangi bir borcu olmayan gerekli kriterleri sağlayan emekliler, ihtiyaç kredisi altında 20 bin liraya kadar krediyi oldukça rahat bir şekilde çekebilmektedir. Ancak 100 bin lira gibi bir tutar söz konusu olduğunda kriterlerin artışı söz konusudur. Açıkçası işler biraz daha zorlaşmaktadır.

ferhat-haberay-kopyasi-kopyasi-20.jpg

Emeklinin kredi alabilmesi için bu noktada yapması gereken husus gerekli kriterlerin sağlanmasıdır. Bu kriterlerin başında kredi sicil notu ve teminat gösterilen gayrimenkul / taşıt olmasıdır. Bunlar olduğu takdirde çok rahatlıkla kredi alabilmek mümkündür.

100 Bin Liralık Kredi Başvurusu

100 bin liralık kredi başvurusunu gerçekleştirmek ise günümüzde oldukça basit. İlk olarak yapılması gereken başvuracağınız bankanın mobil aplikasyonu / uygulamasını indirmek. Uygulamayı, dijital mağazalardan indirebilirsiniz. Oradan doğrudan başvuru yapabilmeniz mümkün.

Kredi başvurusunu yapacağınız bankanın müşterisi değilseniz, uygulamaya erişim sağlayamazsınız. Bu noktada da bankayı arayabilir, şubeye gidebilir veya resmi web adresi üzerinden kredi başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz.