Emeklilere Özel 55 Bin Lira Kredi!

Emeklilere Özel 55 Bin Lira Kredi!

Emekliler yaşamlarının belirli dönemlerinde nakit ihtiyacı yaşayabilmektedir. Bu giderleri karşılayabilmek için tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz…

Emekliler için eşsiz kredi kampanyaları oluşturulmaya devam ediyor. Milyonlarca emekli kendilerine uygun fiyatlı ve yüksek vadeli kredi arayışının içinde. Emeklilerin ihtiyacını gidermek isteyen bankalar ise onlarca farklı kredi kampanyası oluşturmuş durumda. Burada sizlere uygun olan kredi kampanyası seçebilir ve kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

ferhat-haberay-kopyasi-kopyasi-38.png

55 Bin Liralık Kredi Başvurusu

55 bin liraya kadar kredi alabilen emekliler, hangi bankadan alması gerektiği hakkında soru işaretleriyle mücadele ediyor. İlk olarak en uygun faiz oranlarını veren bankayla anlaşma yapmanızda fayda olduğunu söyleyebiliriz. Bilindiği üzere bankalar, gerekli kriterleri sağlayan her yurttaşa kredi vermeyi talep etmektedir. Bu yüzden geniş ölçekte bir araştırma yapmak ve en uygun krediyi veren bankayla anlaşma yapmak oldukça sağlıklı olacaktır.

55 bin liraya kadar kredi başvurunuzu, aylık maaşınızı aldığınız bankadan yapabilirsiniz. Bilindiği gibi günümüzdeki bankalar, kendilerinden aylık alan emeklilere oldukça uygun fiyatlarla kredi sunmaktadır. Ayrıca promosyon gibi detaylarında olduğunu söyleyebiliriz.

ferhat-haberay-kopyasi-kopyasi-39.png​​​​​​​

Emeklilere Düşük Faizli Kredi

Emekliler için düşük faizli kredi arayışı devam ediyor. Yeni iş kurmak isteyen, yatırım yapmak ve ev satın almak isteye birçok emekli düşük faizli kredilere bakmaktadır. Günümüzde Akbank, Ziraat Bankası ve İş Bankası gibi bankalar emekliler için özel oluşturulmuş kredi kampanyalarıyla hizmet sağlamaktadır. Bu sayede ihtiyaçlarınıza göre, gerekliklerinizi giderebilirsiniz.​​​​​​​

Günümüzde kredi başvurularının miktarına göre, vade oranları da değişebilmektedir. Örnek vermek gerekirse 250 bin liralık bir kredinin alınmasıyla birlikte 124 ay vade oranına kadar götürebilmek mümkün. Elbette ki bu kredi başvuru sahibinin taleplerine göre şekillenmekte.

Son dönemlerde artan faiz oranlarına karşı olarak birçok emekli, uygun faizli kredileri araştırıyor. Türkiye’de en uygun faizli kredi veren bankalardan birisinin Garanti ve Yapı Kredi olduğunu söyleyebiliriz. Bu iki banka oldukça düşük faizli ve uzun vadeli kredi ihtiyaçlarınız karşılayabilmektedir. Yapmanız gereken tek şey bankaya başvuru yapmak.

ferhat-haberay-kopyasi-kopyasi-40.png​​​​​​​

Başvuru Nasıl Yapılıyor?

Kredi başvurularını yapmak ise en kolay detaylardan birisi. Yapmanız gereken tek şey başvuru yapmak istediğiniz bankanın online platformunu telefonunuza indirmek ve oradan ‘kredi başvur’ seçeneğine tıklamak. Telefonla aranız pek iyi değilse, bankanın müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bunları da yapmak istemezseniz doğrudan banka şubesine yol alabilirsiniz.