Faizsiz şekilde ihtiyaç kredisi müjdesi vatandaşlara verildi başvuru yapan hemen alıyor

Faizsiz şekilde ihtiyaç kredisi müjdesi vatandaşlara verildi başvuru yapan hemen alıyor

Kredi kullanmak isteyen vatandaşlara Müjde faizsiz kredi fırsatı imkanı sunulacak. Başvuru Yapan bütün vatandaşlar yararlanacak. QNB Finansbank bünyesinde Kredi kararları açıklanmış durumda.

20 bin TL’ye Varan Kredi imkanı ile beraber sıfır faiz imkanı da ve bununla beraber 12 ay taksitli şekilde vatandaşlara Kredi imkanı verilecek. QNB Finansbank pandemi sürecinde finansman problemleri yaşayan vatandaşlara gereken nakit ihtiyaçlarını karşılamak adına ve bununla beraber destek vermek üzere bedava kredi kampanyasına başlatmış bulunmakta. Kredi kullanıldığı dönemden itibaren kredi olanaklarından yararlanmak isteyen vatandaşlar ise banka ile çalışması istenecek.

Faizsiz şekilde 20.000 TL kredi fırsatı vatandaşları sunuldu

Köye mi Finansbank bünyesinde sözüne bedava Kredi kapsamında pandemi süresince nakit problemleri yaşayan kobi’lere destek vermek adına QNB Finansbank’ın işimiz rakamlarla değil sloganı ile kredi felsefesi hayata geçirilmiş durumda. 20.000 TL’ye kadar varan kredi imkanı ile beraber sıfır faizli sözüne bedava kredi imkanından yararlanmak isteyen kobi’lerden de kredi kullanımı başlamasından itibaren QNB Finansbank ile beraber bankacılık işlemleri üzerinden de çalışması beklenecek.

Kobi’lere özel kredi imkanı

QNB Finansbank bünyesinde KOBİ bankacılığı direktörü alanında olan Burak Bayhan yapmış olduğu açıklamada özellikle pandemi süresince finansman alanında sıkıntı çeken kobi’lerin işlerine devam etmeleri adına ek olarak dijital köprü olanaklarıyla da beraber yanlarında olduklarını da hatırlattı. Sözüne medamet kredi kampanyası kapsamında da reel sektörü desteklemek adına bununla beraber finansman desteğini faizsiz şekilde vererek kobi’lerin de çekmiş olduğu Zorlu pandemi şartlarında ihtiyaçlarını biraz olsun karşılamak adına tekrardan bir düzenlemeye gidildiğini belirtmiş oldu. Bununla beraber yapmış olduğu açıklamalara ek olarak ise QNB Finansbank adına kobi’lere ve reel alanda yapılacak olan desteklerin ise kesintisiz şekilde devam edeceğini açıklamalarına ekledi.

qnbfinansd.png

Faizsiz kredi imkanı

QNB Finansbank bünyesinde verilecek olan 20 bin TL’ye varan Kredi imkanı ile beraber pandemi sürecinden bu yana büyük sıkıntılar çeken kobi’ler adına iyi bir adım atılmış oldu. İşimiz rakamlarla değil sloganı ile beraber sözüne bedava kredi imkanı sağlayan QNB Finansbank vermiş olduğu kredi ile birlikte sıfır faiz imkanı da bu kredinin yanından sağlamakta aynı zamanda 12 ay taksit seçeneği de bu Kredi dahilinde vatandaşlara sunulmakta. Sizlerde en yakın QNB Finansbank şubelerine giderek bu kredi fırsatlarından yararlanma imkanlarına sahipsiniz.