Fibabank Hesabı Olmayanlara Müjde 100 Bin Tl Faizsiz Kredi Verilecek

Fibabank Hesabı Olmayanlara Müjde 100 Bin Tl Faizsiz Kredi Verilecek

Fibabank son zamanlarda hatta cumhuriyet tarihi boyunca ki en büyük kampanyalardan bir tanesini başlatıyor. Şimdiye kadar görülmemiş bir limitli ve oldukça cazip hatta faizsiz bir krediyi vatandaşla sunuyor.

Son zamanlardaki reklam kampanyalarına oldukça büyük ara vermiş olan Fibabank yapmış olduğu çalışma ile birlikte tüm reklam gelirlerini vatandaşlara kredi olarak sunacağını ve reklamını bu şekilde daha doğru ve anlaşılır bir şekilde yapmayı planladığı ortaya çıktı. Yani yıl içerisinde yapılmakta olan milyonlarca dolar reklam giderini faizsiz kredi sunularak daha büyük bir reklam kampanyası bitirmek istediğini açıklayan banka konu ile ilgili yurtdışında oldukça büyük geri dönüşlerin olduğu ve kampanyanın oldukça büyük cazip bir şekle dönüştüğünü açıkladı.

1200x627-fibabanka-calisma-saatleri-2020-fibabanka-saat-kacta-aciliyor-ve-kapaniyor-acilis-kapanis-saati-1580373773418.jpg

Avrupa'da bu tarz kampanyalar çoğaldı

Avrupa genel olarak bankalar vermiş oldukları cazip kampanyalarla birlikte bankalarının reklamını daha kolay bir şekilde yaptıklarını söylemektedir. Fibabank ta bu anlayışla birlikte 100.000 TL kredi faizsiz bir şekilde vererek oldukça büyük bir reklam kampanyası yapmış olacağını düşünüyor. Banka başvuru yapan 10000 kişiye faizsiz bir şekilde 100.000 TL vereceğini açıkladı. Açıklamanın yapılması ile birlikte ilk başta vatandaşlar tam olarak bu durumun ne olduğunu ve içeriğinde neler bizde olduğunu anlayamadılar. Yapılan araştırma neticesinde tamamen faizsiz bu şekilde 100.000 TL nin 3 sene vadeli bir şekilde vatandaşlara sunulacağı ve bu konu ile ilgili herhangi bir faiz ve masraf talebi olmayacağı anlaşıldı.

Vatandaşların ilk başta İnanamadı

Kredi haberinin duyulması ile birlikte ilk başta bu haberi duyan vatandaşlar böyle bir kredi olacağına ver bir bankanın bu şekilde faizsiz bir yüksek krediyi vatandaş arasında anca ile ilgili ihtimal vermedi. Fakat sosyal medya üzerinde ve forumlarda bu krediye aldıklarını belirten binlerce kişinin olması ile birlikte inanmayan vatandaşlar da bir noktada araştırma içerisine girdiler.

17.jpg

Yapılan araştırma neticesinde anlaşıldı ki Fibabank 100 bin TL gibi ciddi bir krediyi 3 sene vadeli bir şekilde Üstelik herhangi bir faiz olmadan ve herhangi bir ücret talebi bulunmadan vatandaşlara vereceği ve bu konuda da oldukça sarılır olduğu anlaşıldı.

Krediyi kimler alabilecek

Krediye almanın diğer bankalardaki kredilerden farklı bir tarafı bulunmuyor. Yani krediye her Türk vatandaşı istediği gibi alabilecek. Krediye başvuracak vatandaşların belirtilen krediye ödeyebilecek seviyede bir gelirlerinin olması gerekmektedir. Aynı zamanda krediye başvuracak vatandaşların sicil notunu herhangi bir şekilde olumsuzlukla karşılaşmamış olması gerekmektedir. Sizin yokluğundan kasıt yani bundan önceki senelerde Kredi kullanmış olan vatandaşların bu kredileri zamanında Ödemiş olmaları ve bankalarla ilgili herhangi bir soru ve sıkıntı yaşamamış olmaları şartı aranmaktadır. Yani 100 bin TL'lik faizsiz olan kredinin diğer kredilerden farklı bir şekilde özel bir isteği ve talebi vatandaşlardan olmayacaktır. Böylelikle vatandaşlar tarihi fırsattan faydalanmak adına bankalara başvuru yapacaklar.

Fibabank yok Ne yapmalıyım

Fibabank Türkiye'nin her şehrinde bulunan bir banka olmadığından dolayı bu noktada vatandaşların birtakım sorunları bulunuyor. Yaşamış olduğu şehirde veya yerde Fibabank olmayan vatandaşlar Bu cazip krediyi kaçırıp kaçırmayacakları noktasında birçok soru soruyorlar. Fakat bu noktada Fibabank oldukça büyük bir kolaylık sağlıyor.

Sadece kredi başvurusu Fibabank şubelerinden değil hangi zamanda internet üzerinden de yapılabiliyor. Fibabanka.com.tr adresine girerek buradan krediye başvurmanız mümkün. Böylelikle Herhangi bir sıkıntı ve sorun olmadan yaşamış olduğunuz şehirde bankanın bulunmaması halinde bile 100 bin TL'lik faizsiz olan krediye 3 sene vade ile ödeme koşulu ile alma şansınız var.

fibabanka-kimin-bankasi-1200x720.jpeg

Türkiye Cumhuriyeti tarihi boyunca bankalar arasında yapılmış olan kampanyaların tamamı değerlendirildiğinde bu kampanyaya Emsal bir kampanyanın bulunmadığı net bir şekilde anlaşılıyor. Bu sebeple Mutlak surette bu krediye başvurarak krediye ihtiyacı olan veya olmayan tüm vatandaşların alması gerekmektedir. 3 sene içerisinde faizsiz bu şekilde ödenecek olan krediye ihtiyacı olan değil ihtiyacı olmayan vatandaşlar da başvurmaktadır