Fibabank İhtiyaç Kredisi İle 100.000 TL Uygun Faiz İle

Fibabank İhtiyaç Kredisi İle 100.000 TL Uygun Faiz İle

Bankalar faiz yükseltirken Fibabank bir ilke imza attı, Başvuran herkese 100.000 tl kredi vereceğini duyurdu, Kampanyadan yararlanmak için hemen başvuru yapın.Fibabank Kredi Nasıl Çekilir ?

Fibabank Türkiye'deki çalışmalarını büyük bir hız vermiş bulunuyor. Banka son derece cazip krediler ile birlikte vatandaşları memnun etmeye devam ediyor. 444 88 88 çağrı merkezi üzerinden oldukça hızlı ve etkin bir şekilde hizmet vermekte olan banka şubeden üzerinden de hızlı bir şekilde hizmet vermektedir banka tüm şehirlerimizde bulunmamasından dolayı internet sitesi üzerinden veya telefon bankacılığı üzerinden etkin bir şekilde kredi sunmaktadır.

Banka Türkiye piyasası içerisinde istediği konuma gelememiş olmasından dolayı cazip bir şekilde krediler vererek adını duyurmak da ve reklamını yapmaktadır. Vatandaşları bu anlamda encazip kredileri Fibabanka tarafından almakta ve memnuniyetlerini dile getirmektedir. Banka 100 bin TL'ye kadar olan kredilerini 36 aya varan vadelerle birlikte sunmakta ve müşterilerine uygun koşullarda kredi vermeye devam etmektedir.

36 ay vadeli kredi

50.000 TL altındaki kredilere 24 ay vadeli bu şekilde bankalar bundan sonra kredi vermektedir. 50.000 TL üzerinde kredi almak isteyen vatandaşlara ise 36 ay vadeli bir şekilde kredi sunmaktadır. Bu şartlar çerçevesinde Fibabanka 100.000 TL limitli bir şekilde ihtiyaç kredisi sunmaktadır. 50.000 TL üzerinde kullanmak isteyen vatandaşlara 1.85 oranından faiz uygulamakta ve 36 ay vade seçeneği vermektedir. 50.000 TL limit altında kredi kullanmak isteyen vatandaşlar da 24 ay vadeli bir şekilde bu krediyi kullanabilmektedir. Aynı şekilde 1.85 faiz oranıyla kredi kullanıma sunulmaktadır.

Örnek ödeme tablosu

Fibabanka üzerinden 12 ay vadeli bir şekilde 10.000 TL kredi kullanmak isteyen vatandaşlar ne şekilde ve nasıl kredilerin izleyebilecekleri ile ilgili birtakım sorular sorulmaktadır Kredi 12 ay vadeli bir şekilde kullanmanız durumunda toplam olarak Ödeyeceğiz miktar 11.492 TL'dir. Aylık olarak ödemeniz gereken tutar ise 957 lira 73 kuruş olarak belirlenmiştir krediye uygulanacak faiz 1.85 olarak belirtilmektedir.

Krediye nereden başvurabilirim

Fibabanka üzerinden kredi kullanmak isteyen vatandaşlar şubelere giderek kredilerine kullanabilirler. Banka Türkiye'de bulunmakta olan her şehir içerisinde bulunmamaktadır. Bu sebeple başvular mobil üzerinden de yapmak mümkündür. Mobil bankacılık kullanmakta olan vatandaşlar direkt olarak kredi başvurusu yapabilirler. Bunun yanı sıra internet bankacılık kanlarından da krediye başvuru yapılması mümkün olmaktadır. Tüm bunların yanı sıra 444 88 88 çağrı merkezi üzerinden de krediye başvuru yapılması ve en yakın Fibabanka şubeleri nin hızlıca öğrenmemesi mümkün olacaktır.