Finansbank'tan 5 Bin TL ile 100 Bin TL Arasında Faizsiz Ve Faizli Krediler

Finansbank'tan 5 Bin TL ile 100 Bin TL Arasında Faizsiz Ve Faizli Krediler

Son zamanlarda her banka faizsiz bir kısım kredi vermekte ve böylelikle reklamını daha kapsamlı bir şekilde yapmaktadır. Sunulan kredilerin bir kısmı ise daha uygun faizli bir şekilde sunulmakta ve böylece son zamanlardaki nakit sıkıntı yaşamakta olan va

Sunulan kredilerin bir kısmı ise daha uygun faizli bir şekilde sunulmakta ve böylece son zamanlardaki nakit sıkıntı yaşamakta olan vatandaşlara daha cazip koşullarda kredileri verilmektedir. Finansbank'ta genel olarak piyasanın en uygun koşullu kredilerini vermiş olmasından bu İki seçenek içinde vatandaşların en uygun bir şekilde kullanacak kredilerini sunmaya başlamıştır. Verilecek olan kredi müşterinin rahat bir şekilde ödeyebileceği veya uygun faiz koşullarıyla ödeme imkanı sağlayabileceği seçeneklerden oluşmuştur. Aynı zamanda uygun vade seçenekleri ile birlikte vatandaşların küçük taksitler halinde bu kredileri ödemesi hedeflenmektedir.

1.jpg

Kampanya Koşulları

5 bin TL miktara kadar faizsiz bir şekilde kredi verilmektedir. Kredi 6 ay vadeli bir seçenekle sunulmaktadır. KKB puanınızın banka tarafından uygun görülmesi gerekecektir. Son karar bankaya ait bulunmaktadır. Kefil şartı yoktur.

10 bin TL miktara kadar 1,39 ödenecek şekilde kredi verilmektedir. Kredi 12 ay vadeli bir seçenekle sunulmaktadır. KKB puanınızın banka tarafından uygun görülmesi gerekecektir. Son karar bankaya ait bulunmaktadır. Kefil şartı yoktur.

50 bin TL miktara kadar 1,59 ödenecek şekilde kredi verilmektedir. Kredi 24 ay vadeli bir seçenekle sunulmaktadır. KKB puanınızın banka tarafından uygun görülmesi gerekecektir. Son karar bankaya ait bulunmaktadır. Kefil şartı vardır.

100 bin TL miktara kadar 1,65 ödenecek şekilde kredi verilmektedir. Kredi 36 ay vadeli bir seçenekle sunulmaktadır. KKB puanınızın banka tarafından uygun görülmesi gerekecektir. Son karar bankaya ait bulunmaktadır. Kefil şartı vardır.

2.jpg

Kimler Alabilir

Krediyi almak için diğer şartların dışında çok özel bir koşul ve şart bulunmamaktadır. Tüm bankaların talep etmiş olduğu sigorta şartı Finans Bankası tarafından da istenmektedir. Bunun yanı sıra daha önceki geçmişinde kredi notu ile ilgili herhangi bir probleminin olmaması da aranan en klasik şartlar arasında yer almaktadır. Böylece vatandaşların hemen hemen hepsi bu krediden faydalanma imkanı olacaktır. Aynı zamanda banka şubelerine gitmenize gerek kalmadan internet üzerinden de krediye başvuru sağlayabilirsiniz. Kısa mesaj olarak gönderdiğiniz takdirde kredi alıp alamayacağınız evinizdeyken size iletilmektedir.