Garanti Bankası Emeklilere Ne Kadar Promosyon Veriyor?

Garanti Bankası Emeklilere Ne Kadar Promosyon Veriyor?

Ülkemizde emekli maaşlarının özel bankalar aracılığıyla da alınmasıyla birlikte bankalar birbirleriyle büyük bir yarış içerisine girmiştir. Birçok banka emeklilerin emekli maaşlarını bankalarına taşımaları için farklı özelliklerde kampanyalar düzenlemekte

Bankaların verdiği promosyonları almak isteyen ve kampanyalardan yararlanmak isteyen emekliler kendileri için en uygun olan bankaya karar vererek emekli maaşlarını ilgili bankaya taşımaktadır. Üstelik emekli maaşının istenilen bankaya taşınması için yapılması gereken ise oldukça basittir. Emekliler istedikleri zaman karar verdikleri bankanın şubelerinden bir tanesine giderek kısa sürede maaşlarını taşıyabilirler.

Emekli maaşını taşıyana oldukça güzel avantajlar sağlayan bankalardan bir tanesi de Garanti Bankası’dır. Garanti bankasına başvurarak emekli maaşını taşıyan emekli sayısı her geçen gün giderek artıyor. Çünkü banka, emeklilere oldukça cazip seçenekler sunuyor. Birçok kişinin merak ettiği soruların başında ise Garanti Bankası’nın emekliler için ne kadar promosyon verdiğidir. Garanti Bankası emeklilere ne kadar Promosyon veriyor sorusunun cevabı ise oldukça avantajlıdır. Garanti Bankası emekli maaşını taşıyan emeklilere bir çeyrek altın değerinde olan gram altın veriyor.

Böylece maaşını taşıyan her emekli bankadan çeyrek altın değerinde gram altın kazanmış oluyor. Bankanın emekliler için sunduğu başka bir olanak ise maaşını taşıyan emeklilerin bir tanıdığının daha maaşını taşıması ile ilgilidir. Kendi maaşından başka bir kişiyi daha bankadan emekli maaşı almak için ikna eden emekliler ilk olarak aldıkları çeyrek altın değerindeki gram altına ilave olarak bir çeyrek altın değerinde daha gram altın almaya hak kazanmaktadır. Ayrıca maaşını Garanti Bankası’na taşıyan emeklilerden hesap işletim ücreti ve kredi kartı aidatı gibi kalemler için herhangi bir şekilde ücret talep edilmez ve emekliler bu konuda da önemli bir avantaj sağlamış olur.

garanti-bankasinin-ismi-degisiyor.jpg