Garanti Bankası Kredi Kartı Kullananlara Faizsiz 15.000 TL Kredi

Garanti Bankası Kredi Kartı Kullananlara Faizsiz 15.000 TL Kredi

Bankalar kredi kartı kampanyalarına her geçen gün bir yenisini daha ekliyor. Genel olarak kredi kartı kullanmakta olan vatandaşlara yakıt gıda alışveriş ve benzeri noktalarda bu şok kampanya sunuluyor.

Kredi kartı arasında bankalar içerisinde olan rekabet dolayısıyla yeni bir kampanya daha piyasaya çıkmış oldu. Bankalar artık kendi kredi kartını kullanmakta olan vatandaşlara daha uygun cazip kampanyalı krediler sunacağını açıkladılar. Birçok noktada yeniliklere imza atmakta olan Garanti Bankası bu noktada da büyük bir yeniliğe imza atmış bulunuyor. Kendi kredi kartını kullanmak da olan vatandaşlara 15 bin TL'ye kadar hazır limiti kredi kartını sunacak.

Üstelik bu sunulacak olan krediler bilinmekte olan diğer faiz oranlı kredilerden daha cazip ve daha uygun olacak. Neredeyse yasa içerisinde bulunan kredi faizlerinin yarısı oranında verilecek olan bu kredi ile birlikte vatandaşların ihtiyaçlarını daha cazip koşullarda ve imkanlar da halledebilecekler. Normal şartlar altında 1.49 civarında olan ihtiyaç kredisi faiz oranları ile birlikte Garanti Bankası kredi kartını kullanmakta olan vatandaşlara 1.11 faiz oranıyla krediler sunulacak.

Başvuru nasıl yapılacak

Kredi kartı noktasında Garanti Bankası'nın tercih edenler oldukça büyük imkanlar ve fırsatlar ile karşı karşıya bulunuyor. Bu imkanlardan bir tanesi de bilinmekte olan Kredi fırsatı 15 bin TL'ye kadar cazip oranda kredileri Garanti Bankası kredi kartı kullanmakta olan vatandaşlar alabilecek. Böylece piyasa koşullarından daha cazip ve daha uygun şartlarda ki parayı hesaplarına sorunsuz bir şekilde çekmeleri Mümkün olacak.

Krediye başvuru ise bankalar üzerinden internet üzerinden mobil banka üzerinden yapılabilecek. yapılacak olan başvuruları da ilk olarak aranmakta olan özellik Garanti Bankası'nın kredi kartını Kullanılıp kullanılmadığıdır. Garanti Bankası kredi kartı kullanmayan vatandaşlar bu noktada kredi kartı başvurusunda yapabilirler kredi kartı başvurusunun onaylanması ile birlikte aynı anda bu krediye hak kazanmış olacaksınız.

1.11 olarak belirlenmiş olan faiz oranı ile birlikte 36 ay vadeli bir şekilde bu krediyi ödeyebilirsiniz. aynı zamanda bu miktarın üstünde kayıp ve seçenekleri de farklı koşullar altında Garanti Bankası'nda bulunmaktadır. İsteyen vatandaşlar 50.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli Kredi de istifade edebilirler daha yüksek meblağlarda sıkıntısı bulunan vatandaşlar 100 bin 150 bin 200 bin TL'ye kadar kredi seçeneklerinden istifade edebilirler. tüm bunların yanı sıra konut almak isteyen veya araba almak isteyen vatandaşlar da daha uygun koşullarda kredileri banka üzerinden temin edebilirler. Konut almak isteyen vatandaşları 120 aya kadar vadeli şekilde Garanti Bankası üzerinden kredi almaları mümkündür. Bunun yanı sıra araç almak isteyen vatandaşlar 48 aya kadar vade seçenekleriyle birlikte banka üzerinden kredi alabilirler.

Kredi koşulları

Bankanın sunmuş olduğu tüm kredileri de bir takım koşulları bulunmaktadır. Bu koşullardan başlıcası Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaktır. Türkiye'de yaşayan yabancı uyruklu vatandaşlar da kredi kartı kullanabilmektedir. Fakat bu vatandaşlara 15 bin TL'lik kredi limiti tanımlanmayacaktır. İlk şart olarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak şartı aranmaktadır. Bunun yanı sıra vatandaşların 18 yaşından büyük olması şartı da bu kredi için beklentiler arasında bulunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra konunun atasözü olan Garanti Bankası kredi kartı sahibi olma şartı zaten bu kredinin başlıca şartları arasında bulunur.

garanti-bankasi-nin-ismi-degisiyor-h125875-cb2fb.jpg

Türkiye'nin en büyük Bankası Garanti Bankası

Türkiye'nin en büyük bankalarından bir tanesi olarak gösterilen Garanti Bankası birçok uygun kredi koşulları ile birlikte müşterilerine vatandaşlarını oldukça büyük hizmetler vermeye devam etmektedir. Verilmiş olan bu hizmetlerle birlikte banka Uzun yıllardan beri ayakta kalmakta ve aynı zamanda nakit ihtiyacı olan vatandaşlara oldukça büyük imkanlar sunmaktadır. Gerek iş kuracak olan vatandaşlar gerek anlık olarak nakit ihtiyacında bulunan vatandaşlar ve gerek fark türde sebeplerden dolayı ihtiyacı bulunan vatandaşların tamamı ilk olarak tercih ettikleri bankalardan bir tanesi Garanti bankasıdır. Garanti Bankası yıllardan bu yana piyasa koşullarının altında krediler sağlayarak vatandaşların bu ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde çözmek istemektedir. Yapmış olduğu faizi ve faizini birçok imkânı da birlikte vatandaşların sıkıntılarını bir an önce bir noktada gidermeyi uygun koşullarda sağlamaktadır.