Garanti Bankası Müşterisi Olmak İle Diğer Banka Müşterisi Olmak Arasındaki Farklar Açıklandı!

Garanti Bankası Müşterisi Olmak İle Diğer Banka Müşterisi Olmak Arasındaki Farklar Açıklandı!

Garanti Bankası ile ilgili yapılan haber bugün büyük bir ses getirdi. banka kendi bankası müşterileri ile diğer bankaların arasındaki farkları tek tek anlatarak müşterileri ikna etmeye çalıştı.

Yapılan araştırma neticesinde Garanti Bankası'nın diğer bankalardan birçok farklı yönü ve tarafı bulunmaktadır. Bunlardan ilki bankanın tüm sunmuş olduğu kredilerde müşteri memnuniyeti odaklı olması durumudur. Banka sadece kar amacı gütmekte olan bir banka değil aynı zamanda vatandaşların memnun olmasını da hedeflemektedir.

Banka tarafından verilen kredi kadar kredi kartları da oldukça büyük memnuniyetle kullanılmaktadır. verilmiş olan kredi kartlarının kampanyalarını çok geniş olduğu ve vatandaşların tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir kapsam içerisinde hazırlandığı bilinmektedir. Böylece vatandaşlar diğer bankalardan çok daha özel kampanyaları bulunmakta olan Garanti Bankası'nı daha yüksek bir oranla tercih etmektedir. Aynı zamanda bankanın vermiş olduğu kredileri de çok cazip olanaklar ve olasılıklar bulunmaktadır.

Hangi krediler var

İhtiyaç kredisi anlamında banka bin TL ile 250 bin TL arasında vatandaşlarına kredi sunmaktadır. Sunulacak kredi de 2 adet kefil şartı maksimum olarak aranmaktadır. Aynı zamanda her Kredi de olduğu gibi bu Kredide de hayat sigortası yapılmaktadır. Kredi puanı olumlu olan vatandaşların Garanti Bankası'ndan ihtiyaç kredisi almaları mümkündür.

Konut kredisi anlamında banka 50 bin TL ile 1 milyon 250 bin TL arasında vatandaşlarına kredi sunmaktadır. Sunulacak kredi de 2 adet kefil şartı maksimum olarak aranmaktadır. Aynı zamanda her Kredi de olduğu gibi bu Kredide de hayat sigortası yapılmaktadır. Kredi puanı olumlu olan vatandaşların Garanti Bankası'ndan ihtiyaç kredisi almaları mümkündür.

Araç kredisi anlamında banka 25 bin TL ile 500 bin TL arasında vatandaşlarına kredi sunmaktadır. Sunulacak kredi de 1 adet kefil şartı maksimum olarak aranmaktadır. Aynı zamanda her Kredi de olduğu gibi bu Kredide de hayat sigortası yapılmaktadır. Kredi puanı olumlu olan vatandaşların Garanti Bankası'ndan ihtiyaç kredisi almaları mümkündür.

Tatil kredisi anlamında banka 15 bin TL ile 65 bin TL arasında vatandaşlarına kredi sunmaktadır. Sunulacak kredi de 1 adet kefil şartı maksimum olarak aranmaktadır. Aynı zamanda her Kredi de olduğu gibi bu Kredide de hayat sigortası yapılmaktadır. Kredi puanı olumlu olan vatandaşların Garanti Bankası'ndan ihtiyaç kredisi almaları mümkündür.