Garanti Bankasında KKB Puanı Düşük Olana 25 Bin TL Yüksek Olana 225 Bin TL Kredi

Garanti Bankasında KKB Puanı Düşük Olana 25 Bin TL Yüksek Olana 225 Bin TL Kredi

Garanti bankası sıra dışı krediler vermeye büyük bir hızla devam ediyor. Kamu bankaları bile kredi puanı noktasında hassas davranırken taşın altına elini koyan banka Garanti Bankası oldu.

Yapmış olduğu çalışma ile birlikte sadece KKB puanı yüksek olan kişilere değil aynı zamanda düşük olan vatandaşlara da oldukça kaliteli bir kampanya sundu. Böylece sadece belirli bir ihtiyacı bulunan kesim değil büyük bir kitle krediden istifade edecek. Kredi oldukça kapsamlı bir şekilde hazırlandı ve bu noktada herkesin memnuniyeti düşünüldü.

Kredinin Koşulları Neler

0 ile 800 arası kredi puanı bulunan vatandaşlara 5 bin TL limite kadar kredi verilecek. Kredinin vadesi 6 ay olarak belirlenmiş durumda. Krediyi kullanmak isteyen vatandaşların 1 kefil getirme şartı bulunuyor. Sigorta şartı ayrıca diğer önemli husus.

800 ile 1000 arası kredi puanı bulunan vatandaşlara 15 bin TL limite kadar kredi verilecek. Kredinin vadesi 12 ay olarak belirlenmiş durumda. Krediyi kullanmak isteyen vatandaşların 1 kefil getirme şartı bulunuyor. Sigorta şartı ayrıca aranmaktadır.

1000 ile 1200 arası kredi puanı bulunan vatandaşlara 25 bin TL limite kadar kredi verilecek. Kredinin vadesi 18 ay olarak belirlenmiş durumda. Krediyi kullanmak isteyen vatandaşların 2 kefil getirme şartı bulunuyor. Sigorta şartı ayrıca diğer önemli husus. Ayrıca 500 TL tahsis ücreti alınacak.

1200 ile 1500 arası kredi puanı bulunan vatandaşlara 45 bin TL limite kadar kredi verilecek. Kredinin vadesi 24 ay olarak belirlenmiş durumda. Krediyi kullanmak isteyen vatandaşlardan kefil talep edilmeyecek. Sigorta şartı bulunuyor. Ayrıca tahsis ücreti alınacak.

1500 ile 1800 arası kredi puanı bulunan vatandaşlara 145 bin TL limite kadar kredi verilecek. Kredinin vadesi 36 ay olarak belirlenmiş durumda. Krediyi kullanmak isteyen vatandaşlardan kefil talep edilmeyecek. Sigorta şartı bulunuyor. Ayrıca tahsis ücreti alınacak.

1800 üzeri kredi puanı bulunan vatandaşlara 225 bin TL limite kadar kredi verilecek. Kredinin vadesi 36 ay olarak belirlenmiş durumda. Krediyi kullanmak isteyen vatandaşlardan kefil talep edilmeyecek. Sigorta şartı bulunuyor. Ayrıca tahsis ücreti alınacak.

Koşular banka tarafından değerlendirilmesinin akabinde müşteriye bilgi verilecektir. Vatandaşların bu koşullar altında kredi kullanamama gibi bir durumu olmayacağı da ayrıca banka tarafından belirtilen diğer bir husustur.