Garanti Bankasıyla Vatandaş El Ele Verdi Ortaya 33 Bin TL 72 Ay Vade 0,35 Faiz Çıktı

Garanti Bankasıyla Vatandaş El Ele Verdi Ortaya 33 Bin TL 72 Ay Vade 0,35 Faiz Çıktı

Bankalar genel olarak kredi vermekte ve vermiş oldukları bu kredinin faizi ile birlikte gelir elde etmektedir. Garanti Bankası Türkiye'de en fazla ihtiyacı karşılamakta olan banka olarak bilinmektedir.

Bankalar genel olarak kredi vermekte ve vermiş oldukları bu kredinin faizi ile birlikte gelir elde etmektedir. Garanti Bankası Türkiye'de en fazla ihtiyacı karşılamakta olan banka olarak bilinmektedir. Bunun sebebi olarak banka sadece kar elde etmek için çalışmayan ve vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda kampanyalar geliştiren bir bankta olmasından kaynaklanmaktadır. Uzun yıllardan beri tam zamanında ihtiyaçların bulunduğu ortamda piyasaya çıkan ve vatandaşlara ihtiyaç kredisi veren Garanti Bankası vatandaşlarla el ele vererek 33 bin TL'ye varan 72 ay vadeli 0.35 faizli krediyi sunmaya başladı.

15.jpg

Bankanın vermiş olduğu kredi ve kampanya şartlarını duyan vatandaşlar ilk olarak böyle bir kredi olamayacağını düşündüler. Fakat banka ile iletişime geçen müşteriler forumlarda ve sosyal medya üzerinde bu şekilde bir kredi aldıklarını ve kampanya koşullarının oldukça cazip olduğunu belirttiler. Böylece tüm vatandaşlar ihtiyaçları doğrultusunda bankaya başvurarak kredi kullanabiliyor.

Kredi koşulları

1000 TL kredi kullanmak isteyen vatandaşlar 3 ay vadeli bir şekilde 0.35 faiziyle birlikte kredilerini kullanabilecekler. Kullanılacak olan bu kredi içerisinde herhangi bir şekilde farklı bir masraf bulunmuyor. Tüm bunların yanı sıra ayrıca erteleme imkanı da bulunmuyor.

7 Bin TL kredi kullanmak isteyen vatandaşlar 5 ay vadeli bir şekilde 0.66 faiziyle birlikte kredilerini kullanabilecekler. Kullanılacak olan bu kredi içerisinde herhangi bir şekilde farklı bir masraf bulunmuyor. Tüm bunların yanı sıra ayrıca erteleme imkanı da bulunmuyor.

14 Bin TL kredi kullanmak isteyen vatandaşlar 9 ay vadeli bir şekilde 0.88 faiziyle birlikte kredilerini kullanabilecekler. Kullanılacak olan bu kredi içerisinde herhangi bir şekilde farklı bir masraf bulunmuyor. Tüm bunların yanı sıra ayrıca erteleme imkanı da bulunmuyor.

28 Bin TL kredi kullanmak isteyen vatandaşlar 14 ay vadeli bir şekilde 0.99 faiziyle birlikte kredilerini kullanabilecekler. Kullanılacak olan bu kredi içerisinde herhangi bir şekilde farklı bir masraf bulunmuyor. Tüm bunların yanı sıra ayrıca erteleme imkanı da bulunmuyor.

30.jpg

33 Bin TL kredi kullanmak isteyen vatandaşlar 72 ay vadeli bir şekilde 1.88 faiziyle birlikte kredilerini kullanabilecekler. Kullanılacak olan bu kredi içerisinde herhangi bir şekilde farklı bir masraf bulunmuyor. Tüm bunların yanı sıra ayrıca erteleme imkanı da bulunmuyor.