Garanti BBVA bünyesinde emekli vatandaşa kredi kampanyası! 150.000 TL kredi duyurusunu paylaştı

Garanti BBVA bünyesinde emekli vatandaşa kredi kampanyası! 150.000 TL kredi duyurusunu paylaştı

Garanti BBVA Bankası bünyesinde emekli vatandaşa kredi kampanyası başlatıldı. Banka 150.000 TL kredi vereceğini duyurdu. Işte verilecek olan Kredi’nin detayları...

150.000 TL’ye ihtiyacınız var ise garanti BBVA ‘dan emekli vatandaşlara çok büyük bir imkan sunuldu. Banka üzerinden bu krediye başvurunuzu oluşturarak gerekli ihtiyaçlarınızı giderme şansına sahipsiniz. Emekli vatandaşlar için genel olarak bankalar çeşitli kredi kampanyaları sunmaktadır. Bu kampanya sunan bankalardan birisi olan Garanti Bankası da emeklinin yanındadır.

Garanti Bankası bünyesinde emekli olan vatandaşlar 75 yaşına kadar kredi çekme hakkına sahiptir. Kredi’den yararlanmak için banka bünyesine belirlenmiş olan koşulları sağlamanız gerekmektedir. Ayrıca bankalardan icralık ya da avukatlık gibi bir durumunuz söz konu ise maalesef Garanti Bankası bünyesinde Kredi onayını alamazsınız.

Garanti Bankası kredi başvurusu için gerekli koşullar nelerdir?

Emekli kredisinden yararlanabilmeniz için bazı koşullar yer almaktadır. Bu koşullardan bir tanesi ise banka kredi notunu uzun bulunmasıdır. Emekli maaşınızı Garanti Bankası aracılığı üzerinden tahsis ediyor iseniz düşük kredi notunu olması dahilinde de krediye onay alabilirsiniz. Bununla beraber maaşınızı başka bir banka üzerinden tahsis ediyor iseniz bu sefer de yalnızca puanınız üzerinden kredi onayı alabilirsiniz. Kredi onay aldıktan sonra Bankaya maaş taşıma işleminden sonra sizlere krediyi kullandıracaklardır. Bununla birlikte Diğer banka üzerinden ödemelerinizde herhangi bir problem yaşamış iseniz bu kredileri maalesef kullanma imkânına sahip değilsiniz. İcralık ya da avukatlık olan ve bankalarla arası kötü olan vatandaşlar yapmış oldukları başvuru sonuçlarında maalesef onay alamazlar.

thumb-1920-592422.jpg

Garanti Bankası üzerinden alınmış olan 150.000 TL emekli kredisi nasıl kullanılır

Kredi başvurunuzu oluşturmak için sizlere en yakın Garanti Bankası şubenize ulaşmanız yeterli olacaktır şubeye gittiğiniz zaman kimliğinizi vererek de emekli kredisi başvuru imkânına sahipsiniz. Başvurunuz oluşturduktan sonra banka sizlere başvuru sonuçlarınızı hemen iletecektir. Başvurusunu oluşturan emekli vatandaşlar Daha sonrasında emekli maaş taşıma işlemlerini gerçekleştirdikten sonra bu krediyi kullanma hakkına sahiptirler.

Eğer daha önceki zamanlarda Garanti Bankası aracılığıyla bir kredi kullanmış iseniz Garanti Bankası internet bankacılığı üzerinden de sizlere kredi imkanı sunulacaktır. Yani Garanti Bankası şubelerine gitmeye gerek kalmadan internet bankacılığı üzerinden de emekli kredisi kullanma hakkına sahipsiniz. Bununla birlikte internet üzerinden başvuru yapılan Kredi limitleri çok fazla onay alamıyor. Yani eğer yüksek limitli bir kredi alacaksanız sizlere en yakın Garanti şubesine giderek başvuru işlemlerinizi yapmanız gerekmektedir.

Editör