Halk Bankası'ndan Faizli Ve Faizsiz 2 Seçenekli Kredi

Halk Bankası'ndan Faizli Ve Faizsiz 2 Seçenekli Kredi

Halk Bankası bugün yapmış olduğu açıklama ile birlikte kredi noktasında oldukça büyük bir devrim gerçekleştirdi. Yapılan Açıklama ile birlikte isteyen vatandaşlara faizi bu şekilde Kredi verilebileceği gibi isteyen vatandaşların da faizsiz bir şekilde kul

Halk Bankası bugün yapmış olduğu açıklama ile birlikte kredi noktasında oldukça büyük bir devrim gerçekleştirdi. Yapılan Açıklama ile birlikte isteyen vatandaşlara faizi bu şekilde Kredi verilebileceği gibi isteyen vatandaşların da faizsiz bir şekilde kullanabilme hakkının bulunduğu resmi bir şekilde açıklandı. Yapılan açıklama ile birlikte birçok vatandaş oldukça büyük bir mutluluğa sahip olurken iki seçenekten bir tanesini tercih ederek istedikleri koşullarda uygun bir şekilde kredi almanın mutluluğunu yaşadılar.

14-001.jpg

İsteyen vatandaşlar faizli bir şekilde kredi kullanabilecekler isteyen vatandaşlar ise faizsiz bu şekilde kredi kullanabilecek. Böylece faiz takıntısı olan birçok kişi kredi almayarak bu şekilde hassasiyetlerinin de gereğini yapacaklar. Yapılan açıklama ile birlikte ayrıntıları merak eden milyonlarca vatandaş faizli veya faizsiz olan Kredinin arasındaki maliyet farkında merak etmektedir. Banka konu ile ilgili ayrıntılı bir açıklama yapmış bulunuyor.

Faizsiz kredi

Halkbank yapmış olduğu açıklama ile birlikte faizsiz bu şekilde kredi vereceğini açıkladı. Yani kullanılacak olan kredi de herhangi bir şekilde faiz ödemesi olmayacak. Fakat bu kredi de uygun bir şekilde kredi masrafı uygulaması gerçekleştirilecek. 36 ay vadeye kadar verilecek olan bu kredi de çeşitli miktarlarda kredi maliyetleri ile birlikte tahsis ücretleri uygulaması yapılacak. 12 ay vadeli bir şekilde Kredi kullanacak olan vatandaşların 100.000 TL kredi kullanmaları durumunda 15.000 TL kredi masraf uygulaması yapılacak. 24 ay vadeli bir şekilde Kredi kullanmaları durumunda 30.000 TL kredi masrafı uygulanacak. 36 ay vadeli bir şekilde Kredi kullanmaları durumunda 45.000 TL kredi masrafı uygulaması uygulanacak.

Faizli kredi

Banka yapmış olduğu açıklamanın devamında ise faizi bir şekilde kredi verilmeye devam edileceğini belirtti. Yani bundan önceki zamanlarda olduğu gibi bugünde faize bir şekilde kredi kullanmak isteyen vatandaşlar 36 ay vadeli bir şekilde Kredi kullanabilecekler. Kullanacakları kredilerin limitleri doğrultusunda ve kampanyalar çerçevesinde çeşitli faiz uygulamaları taraflarına uygulanacak. Aynı zamanda bazı kampanyalarda kredi tahsis ücreti veya kapak ücreti gibi ücretlerde tahsil edilecek.

Son zamanlarda banka oldukça uygun koşullarda krediler vermektedir. 0.77 den başlayan faiz oranlarıyla birlikte 1.45 faiz oranına kadar birçok faiz seçeneği ile birlikte kredi sunulmaktadır. Kredilerin genel özelliği olarak 36 ay vadeli bir şekilde kredileri sunulduğu biliniyor. Son yapılan açıklama ile birlikte kredilerin 24 ay vade seviyesinde çekileceği ve bundan sonra ihtiyaç kredilerinde sadece 24 ay olarak taksitlendirilecek bilgisi verildi. Böylece vatandaşlar istedikleri kredileri tercih ederken Bu koşullar altında kredilerine almaları gerekecek.

3.jpg

Faizsiz ve faizli olarak verilecek tüm kredileri de banka uygun gördüğü takdirde Kredi tahsis yapılabilecek. Yapılacak değerlendirmeler sonucunda Kredi istihbaratı olumlu olan vatandaşlar krediyi kullanabilecekler. Ayrıca sigortalı olan vatandaşların Kredi kullanmaları mümkün olabilecek. İstedikleri limit ile maaşlarını karşılaşmaması durumunda kredi taksiti yapılamayabilir veya banka tarafından yapılan açıklama ile birlikte daha aşağı seviyede bir kredi limiti belirlenebilir. Böylece vatandaşlar ve bankanın onaylaması durumunda Kredi alınabilir.