Halkbank Ayda 343 TL Ödemeli 30 Bin TL Kredi İmkanı! Şart Yok, Koşul Yok!

Halkbank Ayda 343 TL Ödemeli 30 Bin TL Kredi İmkanı! Şart Yok, Koşul Yok!

Ekonomik olarak nakit paraya ihtiyaç duyan vatandaşlara müjdeli haber Halkbank’tan geldi. Halkbank açıkladığı paketle ayda 343 TL’ye 30 Bin TL kredi vereceğini duyurdu. İşte kredinin detayları…

Pandemi nedeniyle yaşanan ekonomik sıkıntılara çözüm olmak adına bankalar tarafından bir dizi açıklanan kredi paketlere vatandaşların ilgisi oldukça büyük. Son zamanlarda ciddi artış gösteren kredi faiz oranları göz önüne alındığında birçok vatandaş bu oranlardan şikayetçi olurken, Halkbank’tan düşük faizli kredi açıklaması geldi.

thumbs-b-c-c7497f00ec8a8c4cf439fd0a5d63962d.jpg

Ayda 343 TL’ye kredi verecek olan banka bu konuda çalışmalarını sonlandırmak üzere. Kredisini açıklamadan müjdesini veren banka bu kredinin taksitlerinin 343 TL olacağını duyurdu. Faiz oranına dair henüz net bir bilgi paylaşılmazken, ilerleyen günlerde kredinin tüm detaylarının açıklanması bekleniyor. 5 yıldan fazla vadeye yayılabileceği öğrenilen kredinin tüm detayları son çalışmalar neticesinde duyurulacak.

Halkbank’tan 10 Bin TL’lik Kredi!

Halkbank tarafından duyurulan bir başka kredi ise 10 Bin TL’lik kredi oldu. Kendisinden maaş alan emekliler için bu kredi paketini duyuran Halkbank 3 ay ertelemeli bir şekilde vereceği kredi için maaşını Halkbank’a taşıma şartını öne sürdü. Daha önce bankadan maaş alan emekliler için farklı kredi paketleri duyuran Halkbank bu kredinin ise maaşını yeni bankaya taşıyacak olan emeklilere verileceğini duyurdu. 10 Bin TL’lik kredinin vade sayısı 12 ay olarak belirlenirken ayrıca faiz oranı ise % 2,05 olarak paylaşıldı.

54566.png

Bu krediden faydalanabilmek için tek şart emekli olmak ve hali hazırda Halkbank’tan maaş almıyor olmak gerekir. Yeni veya eski emekli fark etmeksizin maaşını Halkbank’a taşıyan emekliler için hoş geldin paketi olarak verilen bu kredinin vade sayısı az tutularak kısa sürede kredinin tamamlanması da hedefleniyor. Ayrıca kredinin aylık taksit miktarı 973 TL olurken, öte yandan bankaya 12 ay sonunda toplam ödenecek miktar ise 11 bin 770 TL olacak. Kredinin ayrıca 100 TL’lik masraf bedelleri de bulunmaktadır.

Kredi Başvuruları Nasıl Yapılmaktadır?

93356191-gettyimages-588421912.jpg

Halkbank’tan emeklilere hoş geldin kredisi almak adına yapmanı gereken şey öncelikle banka ile görüşerek maaşınızı bankaya taşımak istediğinizi belirtmek… Bankanın yaptığı incelemeler sonrasında bu krediden onay alabileceğiniz kesinleştikten sonra maaşınızı bankaya taşıyarak krediden faydalanabileceksiniz. Öte yandan maaşınızı bankaya taşımanız halinde bankadan alacağınız promosyon ücretini de öğrenmeyi unutmayın.

Editör