Halkbank vatandaşlara ihtiyaç kredisini duyurdu

Halkbank vatandaşlara ihtiyaç kredisini duyurdu

Halkbank bünyesinde ihtiyaç kredisi duyuruldu müşterilerine 60 aya kadar varan vade seçenekleri ile Yeni destek paketi sunacağı banka bünyesinde açıklandı belirlenmiş olan şartları sağlayan her vatandaş bu Kredi paketinden faydalanacaktır.

Pek çok vatandaşın finansal alanda erişimini kolay hale getirmek amacıyla verilmiş olan bu düşük faizi kredilerinde aynı zamanda esnek ödeme fırsatları da vatandaşlara verilecek. 60 Ay boyunca vadeli yeni Halkbank ihtiyaç kredisini de ayrıntılı bilgileri haberimizin devamında...

Halkbank bünyesinde verilecek olan yeni destek paketi ayrıntıları

Halkbank bünyesinde salgın süresince de vatandaşlarına yeni destekler sunmaya son hızıyla devam ediyor. Halkbank bu zorlu süreçte vatandaşlara vermiş olduğu desteği banka temel destek kredileri ile zamanında başlatmıştı. Bu süreç boyunca da diğer bankalara nazaran daha ucuz kredi imkanları ve halk dostu ürün paket imkânlarını sunarak bu desteğini son hız devam ettirmişti. Son olarak ise banka bünyesinde nefes kredisi vererek esnaf vatandaşın da yanında olduğunu belli etmişti. Şu anda ise Halkbank bünyesinde belirlenmiş olan şartları sağlayan bütün vatandaşa 60 ay vade seçeneği ile yeni ihtiyaç kredileri verilmekte.

Halkbank kadın kooperatiflerinin daha çok desteklenmesi adına ve sayılarının da daha çok artması için Türkiye’nin ilk kadın Kooperatifi destek paketini de Halkbank sunmuş olduğı yeni destek Paketi ile beraber bankacılık hizmetlerinden başlayıp kredi hizmetlerine kadar pek çok ihtiyaçlarını hızlı ve düşük faiz oranlarıyla karşılayabilecek imkanı sundu.

1578633671351-cigdemtojer.jpg

Yeni Kredi paketinin özellikleri

Halkbank bünyesinde kadın kooperatiflerine destek çıkardığı yeni ürün paketinde ise birbirinden farklı destekler verilmekte. Oraya isteklerden bir tanesi de ekipman alım kredisi olmakta. 1. El makine ihtiyaçlarını karşılamak adına Halkbank Ayrıca makine ekipman alım kredisi de eklemiş durumda. Hibe desteğinden yararlanan kadın Kooperatifleri için ise kredi en üst tutarı 50.000 TL olurken alamayanlar için ise belirlenmiş olan kredi tutarı 200.000 TL’dir.

Bununla beraber 6 ay boyunca ödemesiz olan toplamda 60 ay vadeli şekilde destek sunulmaktadır. Daha sonrasında ise krediler eşit taksitlere bölünüp bu şekilde ödeme planı oluşturulacaktır.

Işletme kredisi

İşletme kredisinde ise vatandaşı da Yüz bin Türk lirasına kadar kredi desteği verilecektir bununla beraber 6 ay boyunca da bir ödemesiz dönem yer almaktadır 36 ay vade seçeneği ile verilen bu Kredi Daha sonrasında ise aylık eşit taksit tutarları ile ödenecek.

Editör