Halkbank’tan müjde gibi haber nakit ihtiyacı olanlara 300 bin liraya kadar kredi

Halkbank’tan müjde gibi haber nakit ihtiyacı olanlara 300 bin liraya kadar kredi

Halkbank’tan ihtiyaç sahibi kişilere müjde gibi bir haber geldi. Acil nakit ihtiyacı olan emeklilere özel 300 bin liraya kadar kredi verilecek. Son dakika kampanyası peş peşe geldi. İşte tüm detaylar ve merak edilenler.

Halkbank emeklilere özel kredi kampanyası düzenleyerek ihtiyaç sahiplerine 300 bin liraya kadar kredi vereceğini açıkladı. Yapılan düzenlemeyle birlikte ihtiyaç kredisi altında yer almakta olup kredi vadesi 36 ay olarak belirlenebilir. Ayrıca ilk üç ay erteleme imkanı bulunan kredi kampanyasında şartları sağlayan emekliler yüksek tutarlardan kredi kullanabilecek. Kredi tutarı belirlenirken de kişinin maaş miktarı dikkate alınacak.

haber-ay-kopyasi-1280-x-720-px-2021-10-04t110910-567-001.jpg

300 Bin Lira Kredi Koşulları Neler?

Halkbank emeklilere özel kredi kampanyasında yararlanabilmek için emekli maaşının Halkbank üzerinden alması gerekiyor. Maaşı Halkbank’ta olmayan kişiler hemen maaşlarını bankaya taşıyarak kredi imkanından yararlanabilir. Bunların yanı sıra banka tarafından talep edilen diğer koşulları da sağlayan kişilere anında kredi onayı verilecek.

İsteyen kullanıcılara da standart ihtiyaç kredisinde olduğu gibi kredi kartı veya benzer borçların kapatılmasını talep edebilecek. Eğer ki kredi sicil notunuzun yüksek olması halinde tek bir yere ödeme kolaylığı da elde edilebilmekte. Kredi vade tutarı ve erteleme imkanında yararlanıp, yararlanamayacağı başvurusu sırasında belirtilmeli.

haber-ay-kopyasi-1280-x-720-px-2021-10-04t104901-011.jpg

Halkbank tarafından organize edilen bu kredi kampanyasıyla birlikte birçok ihtiyaç sahibi sevindi. Bilindiği üzere son dönemlerde krediye olan ihtiyaçlar son derece artmıştı. Üstüne salgının etkisiyle birlikte esnaflar ve kurumlar ekonomik zorluğa girmişlerdi. Halkbanka’sı tarafından sağlanan bu kredi kampanyasıyla başta ihtiyaç sahibi olmak üzere herkes faydalanabilecek. Sizlerde zaman geçmeden hızlıca başvurunuzu yapabilir, anında nakit desteği alabilirsiniz.