ING Bankası'ndan Bayanlara Özel 75 Bin TL Kredi 0,69 Faiz Oranıyla

ING Bankası'ndan Bayanlara Özel 75 Bin TL Kredi 0,69 Faiz Oranıyla

ING Bankası çeşitli kesimlere oldukça özel kredi veren bir banka olarak bilinmektedir. Vermiş olduğu kredilere bu sefer de bayanlar üzerinden açılım sağlayan banka 75000 TL gibi önemli bir miktarı 0.69 faiz verileceğini duyurdu.

ING Bankası çeşitli kesimlere oldukça özel kredi veren bir banka olarak bilinmektedir. Vermiş olduğu kredilere bu sefer de bayanlar üzerinden açılım sağlayan banka 75000 TL gibi önemli bir miktarı 0.69 faiz verileceğini duyurdu. Böylece iş sahibi olmak isteyen veya iş kurmak isteyen bayanlar veya borcunu ödemek isteyen ve ailesine destek olmak isteyen hanımlar bu krediyi alarak uygun koşullarda ödeyebilirler. Bankanın kredi koşullarını duyulması ile birlikte bayanlar da oldukça büyük bir memnuniyet oluştu. Verilen kredinin yüksek olması ve faiz oranının zamanımızın en düşük faiz oranlarından olması ile birlikte ING Bankası'na oldukça büyük bir memnuniyet dile getirildi.

faizler-dusuyor-milyonlar-bekliyordu-kabul-edild-5071672.jpg

Kampanya Koşulları

10 ay vadeli kredi kullanmak istemeniz durumunda 8 bin TL kredi bayanlara özel olarak 0,69 faiz oranıyla sunulacak. Kefil şartı istenmiyor. Erteleme yapmanız da mümkün değil.

15 ay vadeli kredi kullanmak istemeniz durumunda 20 bin TL kredi bayanlara özel olarak 0,99 faiz oranıyla sunulacak. Kefil şartı istenmiyor. Erteleme yapmanız da mümkün değil.

20 ay vadeli kredi kullanmak istemeniz durumunda 30 bin TL kredi bayanlara özel olarak 1,29 faiz oranıyla sunulacak. Kefil şartı isteniyor. Erteleme imkanı 2 ay.

25 ay vadeli kredi kullanmak istemeniz durumunda 40 bin TL kredi bayanlara özel olarak 1,39 faiz oranıyla sunulacak. Kefil şartı isteniyor. Erteleme imkanı 3 ay.

30 ay vadeli kredi kullanmak istemeniz durumunda 55 bin TL kredi bayanlara özel olarak 1,49 faiz oranıyla sunulacak. Kefil şartı isteniyor. Erteleme imkanı 5 ay.

36 ay vadeli kredi kullanmak istemeniz durumunda 75 bin TL kredi bayanlara özel olarak 1,59 faiz oranıyla sunulacak. Kefil şartı isteniyor. Erteleme imkanı 6 ay.

Kimler alabilir

issizlik-maasi-tazminat-yillik-izin-flas-deta-5080632.jpg

Bankanın sunmuş olduğu bu cazip krediden kredi puanı uygun olan ve sigortası bulunan tüm vatandaşlar faydalanabilir. Bunun yanı sıra iki kefil şartı ile birlikte herhangi bir işi bulunmayan veya sigortası bulunmayan vatandaşlarda bu kredilerin istifade edebilir. Kredi başvurusu için direkt banka şubesine gitmek mümkün olacağı gibi bunun yanı sıra mobil üzerinden yapılacak başvurularda kredi alabilirsiniz. Kısa mesaj ile birlikte ön başvuru yapabilirsiniz veya internet bankacılığı ile birlikte krediye başvuru yapabilirsiniz.