ING Bankası'ndan Muhteşem 0.99 Faizli Kredi

ING Bankası'ndan Muhteşem 0.99 Faizli Kredi

Son zamanlarda adından pek fazla söz ettim yani markalardan bir tanesi de ING bankasıdır. ING bankası geçtiğimiz senelerde oldukça büyük kampanyalarla birlikte vatandaşların karşısına çıkmaktaydı.

Gerek faizsiz olarak vermiş olduğun krediler gerek faizli olarak vermiş olduğu krediler ile birlikte birçok vatandaşın ciddi ihtiyaçlarını karşılayan bankalardan bir tanesi olarak gösterilmekteydi. ING Bankası hastalığın olmasından Bu yana çok fazla adından söz ettiren bankalar arasında yer alamamaktadır. Fakat Banka öyle bir çalışma ile birlikte geri dönüş bulunuyor ki birçok müşteri bankanın tekrardan eski günlerine döndü ile ilgili yorumlar yapıyor.

0.99 faizli kredi

Banka yapmış olduğu reklam çalışması ile birlikte 0.99 faizli olarak Kredi vereceğini tüm vatandaşlarına ve müşterilerine duyurmuş oldu. Böylece banka eski günlerde olduğu gibi oldukça cazip bir imkanı gene müşterilerine sunmuş olacak. Son zamanlarda 1.45 veya 1.85 arasında olan Kredi seviyelerinden dolayı birçok müşterinin kredi kullanmak istediği Fakat bu istedikleri krediye uygun koşulları olmadığından dolayı alamadıkları bilinmektedir. ING Bankası bu olan sıkıntıyı çözmek ve birçok müşterisini kaybetmemek adına 0.99 faizli olarak bir krediyi vatandaşlara sunmuş bulmuyor. faizsiz denebilecek kadar düşük olan bu kredinin vade seçenekleri ve gelen müşterilerin ihtiyaçlarına ve isteklerine uygun bir şekilde hazırlanmış görünüyor.

Kredi şartları ve koşulları

0.99 faizli bir şekilde kredi kullanmak isteyen vatandaşların alabilecekleri en yüksek Vadi 15 ay olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu faiz oranıyla kredi almak isteyen vatandaşlar maksimum 12.000 TL'ye kadar kredi alabilecekler. Yani 12000 TL'lik krediyi 15 ay vadeli bir şekilde almak isteyen vatandaşlar direkt olarak 0.99 faizli kredi den faydalanabilecek. Ayrıca bu Kredi de herhangi bir şekilde masraf adı altında hiçbir ödeme alınmayacak.

5e1e3a29d3806c0ee0f98513.jpg

15 aylık vadenin kafi yememesi durumunda veya 12000 TL'nin yetersiz olması durumunda ING Bankası tarafından farklı kredileri seçenekleri de vatandaşlara sunuyor. 100.000 TL'ye kadar Bir nokta 35 faiz oranıyla bankanın bir kredisi bulunuyor. Bu Kredi 36 ay vadeli bir şekilde vatandaşlara sunuyor. Bu kredinin de belirli şartları ve birtakım koşulları bulunmaktadır. Bu koşullar çerçevesinde uygunluk olması durumunda vatandaşlar kredilerinin kullanabileceklerdir.

Banka çeşitli farklı ihtiyaçlarınızın olması durumunda size farklı kredi seçenekleri ile birlikte karşınıza çıkmaktadır. Örneğin araç almak isteyen vatandaşlara 48 ay vadeli bir şekilde 200 bin tl'ye kadar kredi şansı tanımaktadır. Aynı zamanda ev almak isteyen vatandaşlara konut sahibi olmak isteyen vatandaşlara 120 aya kadar 1 milyon tl'ye kadar kredi seçeneği gene bankada bulunmaktadır. Bu seçeneklerden bir tanesini değerlendirerek kredi sahibi olabilir ve istediğinizi hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.

Uygun banka kredileri

Vatandaşlar son zamanlarda kredi faiz oranlarının yüksek olmasından dolayı hangi bankanın uygun kredi verip vermediği ile ilgili büyük bir araştırma yapmaktadır. Bankalar zaman zaman isimlerini biliyorum büyümek ve reklamların yapabilmek adına piyasa koşullarının çok altında bazen zararına olarak adlandırılacak şekilde krediler vermektedir. Ing bankası tarafından verilmekte olan 12.000 tl'ye kadar 15 ay vadeli 0.99 faiz olan kredi de bu şekilde değerlendirilebilecek kredilerden bir tanesidir bu sebeple vatandaşları bu şekildeki insanları hızlı bir şekilde değerlendirmeleri başvurularını yapmalı ve istedikleri krediyi alabilmelidir.

En Cazip Kampanyalar ING Bank'ta

Buna uzun bir süre önce birçok bankanın önüne uygun cazip kampanyalarla geçmiş bundan ING bankası tekrardan yeni cazip kampanyaları ile birlikte vatandaşların karşısına çıkmış bulunuyor. 0.99 gibi oldukça cazip faiz ile birlikte kredi vereceğini duyuran ING bankası'nın telefonları şu an için kitlenmiş durumda. Bankaya müracaat etmek isteyen ve bu krediyi almak isteyen vatandaşlar oldukça büyük bir yoğunluk oluşturmuş bulunuyor. Fakat kredinin alınabileceği maksimum ve tahsis edileceği sayı belli yani 5000 kişi ile sınırlandırılmış olan bu krediye bir an önce başvuru yaparak tahsis etmeniz gerekmektedir.