ING Bank'tan Geri Ödemesiz Büyük Destek Geldi! Bakan Bizzat Tebrik Etti!

ING Bank'tan Geri Ödemesiz Büyük Destek Geldi! Bakan Bizzat Tebrik Etti!

ING Bankası zaman zaman kar amacı gütmeden birçok kampanyayı gündeme getirmiş bulunan bir banka olarak biliniyor.

Son zamanlarda emeklilerle ilgili yapmış olduğu kampanya ile birlikte de bu tavrını sürdürmeye devam ediyor. Bankanın sunmuş olduğu cazip kampanya ile birlikte 2.500 TL'ye kadar oldukça büyük imkanları bulunan promosyon kampanyası sunulmuş durumda. Böylece emeklilerin büyük bir umutla beklemiş oldukları promosyon yüksek bir limit ile birlikte ING Bankası tarafından sunuluyor. Bankanın sunmuş olduğu kampanya vatandaşa özel olarak belirlemiş durumda. Almış olduğunuz maaşa göre banka sizlere belirli promosyonları iade edecek.

Emeklilere müjdeli haber ING Bank'tan geldi. Geri ödeme şartsız 1.750 TL'ye varan promosyon ödemesi emekli aylığını ING Bank'tan alan emeklilere verilecektir. ONG Bank'tan yapılan açıklamada ayrıntılarıyla açıklanan promosyon ödemesi birçok emekliyi mutlu etti.

Kampanyaya Katılım Şartları

ING Bank'ın emekli vatandaşlara sunduğu promosyon fırsatına katılım şartları ise oldukça kolaydır. Emekli aylığını ING Bankasından alacağına dair 3 yıllık bir taahhüt veren ve bankanın müşterisi olan emekli vatandaşlar bu haktan yararlanabilecektir. Alınan maaş oranlarına göre değişen miktarlara yapılacak olan promosyon ödemelerinin tutarları ise ING Bank tarafından ayrıntılı bir şekilde açıklandı.

1.500 TL'nin altında emekli aylığı alan vatandaşların alacağı promosyon tutarı 1.200 TL olacaktır. Maaşı 1.500 TL olan ve 2.500 TL'nin altında bulunan emekli vatandaşlar ise 1.500 TL tutarında promosyon ödemesi alacaktır. Son grup ise maaşı 2.500 TL ve üzeri olan emekli vatandaşlar 1.750 TL promosyon ödemesi almaya hak kazanacaktır.

ING Bank'ın yaptığı ayrıntılı açıklamada yer alan ifadelerde ekstra bir bedel ödenmesi veya şart aranması gerekmemektedir. 3 yıl onay veren emekli vatandaşlar bu haktan yararlanacaktır. Promosyon kampanyasından yararlanmak için son gün 31 Aralık 2021 olarak ifade edilmiştir.

2 Kasım tarihinde başlayan bu kampanya; duyurulan tarihler dışında promosyon ödemesi alan emekli vatandaşları kapsamaz. Promosyon ödemesiyle ilgili her hakkının saklı tutulduğu ING Bank; dilediği değişikliği yapmakta tek yetkili merci olarak bilinir.