İngbank 0,49. 0.59, 0,69. 0,79, 0,89 ve 1,19 Faizli 250 Bin TL Limitli Kredilerini Piyasaya Sürdü!

İngbank 0,49. 0.59, 0,69. 0,79, 0,89 ve 1,19 Faizli 250 Bin TL Limitli Kredilerini Piyasaya Sürdü!

İng bankası piyasayı rahatlamaya büyük bir hızla devam ediyor. Yapmış olduğu açıklama ile birlikte büyük bir kesimi rahatlatacağının mesajını veren banka tarihin en geniş kapsamlı kredisini verecek.

İng bankası piyasayı rahatlamaya büyük bir hızla devam ediyor. Yapmış olduğu açıklama ile birlikte büyük bir kesimi rahatlatacağının mesajını veren banka tarihin en geniş kapsamlı kredisini verecek. Kredi tek seçenekli olarak verilmeyecek ve birçok seçenek sunulacak. Böylece sadece belirli bir kesim değil geniş bir kesim ciddi bir rahatlama elde etmiş olacak.

Sabah saatlerinde bankanın genel müdürü tarafından yapılan açıklama ile birlikte internet sitesinde büyük bir yoğunluk oluştu. Durumun böyle olmasıyla birlikte banka tekrar açıklama yapma gereği duydu. Yapılan açıklamada kredinin sınırlı sayıda olmadığı ve her vatandaşın bu krediyi alabileceği belirtildi.

Kredinin koşulları neler

0,49 faizli olacak şekilde verilecek olan kredinin vadesi 12 ay olarak belirlenmiş. Bu kredi vatandaşlara en fazla 5 bin TL olarak sunulacak. Her hangi bir kefil şartı aranmıyor. KKS ve Sigorta şartı bulunuyor.

0,45 faizli olacak şekilde verilecek olan kredinin vadesi 18 ay olarak belirlenmiş. Bu kredi vatandaşlara en fazla 15 bin TL olarak sunulacak. Her hangi bir kefil şartı aranmıyor. KKS ve Sigorta şartı bulunuyor.

0,69 faizli olacak şekilde verilecek olan kredinin vadesi 24 ay olarak belirlenmiş. Bu kredi vatandaşlara en fazla 25 bin TL olarak sunulacak. Her hangi bir kefil şartı aranmıyor. KKS ve Sigorta şartı bulunuyor.

0,79 faizli olacak şekilde verilecek olan kredinin vadesi 30 ay olarak belirlenmiş. Bu kredi vatandaşlara en fazla 45 bin TL olarak sunulacak. Her hangi bir kefil şartı aranmıyor. KKS ve Sigorta şartı bulunuyor.

0,89 faizli olacak şekilde verilecek olan kredinin vadesi 36 ay olarak belirlenmiş. Bu kredi vatandaşlara en fazla 65 bin TL olarak sunulacak. Her hangi bir kefil şartı aranmıyor. KKS ve Sigorta şartı bulunuyor.

1,19 faizli olacak şekilde verilecek olan kredinin vadesi 48 ay olarak belirlenmiş. Bu kredi vatandaşlara en fazla 125 bin TL olarak sunulacak. Her hangi bir kefil şartı aranmıyor. KKS ve Sigorta şartı bulunuyor.

250 Bin TL Limitli Kredi

Ayrıca bankanın 1,60 oran ile vermiş olduğu 250 bin TL limitli ve 36 ay vadeli krediden de faydalanmanız mümkündür. Böylece daha yüksek bir miktarda ihtiyacınızı bulunması durumunda banka sizlere bu kredi ile yardımcı olmaktadır.