İş Bankası’ndan 400 Bin liralık 4 + 1 ev 145 bin liraya satılıyor!

İş Bankası’ndan 400 Bin liralık 4 + 1 ev 145 bin liraya satılıyor!

İş Bankası gayrimenkul ilanlarını yayımlamaya devam ediyor. Bankanın geçtiğimiz günlerde paylaştığı ilansa oldukça dikkat çekti. 4 + 1 evi uygun fiyata satılıyor. İşte tüm detaylar…

Gayrimenkul ilanları, sadece emlakçılar tarafından değil bankalar tarafından da sunulmakta. Günümüzde birçok kişi, artan emlak fiyatlarına karşın olarak bankaların sattığı konutlara yönelmiş durumda. Uygun fiyatlar üzerinden konforlu ve güvenli ev satın alabilmek bankalar sayesinde oldukça mümkün.

Bilindiği üzere bankalar, kredi başvuru sahipleriyla sözleşme imzalamaktadır. Bu sözleşmede başvuru sahibinden teminat istenebilmektedir. Küçük ölçekli kredi başvurularında teminat istenmiyorken, yüksek tutarlı kredi taleplerinde mutlaka teminat istenir. Kredi sahibi bankayla anlaştığı gereklikleri yerine getirmemesi (kredi taksitlerini ödememesi vs.) durumunda teminat gösterilen konut veya taşıta banka el koyabilmektedir. Bu yüzden bankalar teminat gösterilen konutları satabilmektedir.

Uygun Fiyatlı Ev

İş Bankası tarafından paylaşılan ilan oldukça dikkat çekti. Apartman dairesinde bulunan yapı 4 + 1 ve fiyatı 145 bin lira. Ev ile ilgili detaylı bilgiler ise şu şekilde:

9 bağımsız bölümü bulunan evin 4 odası 1 salonu var. Toplamda 101 metrekareye sahip. Isınma biçimi olarak da kombiye sahip olması önemli bir detay.7312-a.jpeg

Hali hazırda kullanım durumu dolu olan ev, birçok noktada konfor sağlıyor. Nakit sorunu olanların da kredi çekerek evi satın alabilmeleri mümkün. Çünkü evin krediye uygunluğu bulunuyor.

Binanın yapım yılının 1992 olması dezavantajlarından birisi. Yapı tipi ise betonarme. Hali hazırda İş Bankası gayrimenkul ilanlarında bulunan bu ev, Amasya – Merzifon bölgesinde.7312-b.jpeg

145 bin lirayla açık arttırmada bulunan evin minimum artışı 2.000 TL olarak kayıtlara geçmiş. Sizlerde bu evi satın alabilmek için doğrudan açık arttırmaya katılabilirsiniz. Evin teminat bedeli ise 7.250 TL olarak belirtilmiş.

Amasya Merzifon 4 + 1 ev hakkındaki detaylı bilgilere ulaşmak, açık arttırmaya dahil olabilmek için şu adrese ‘’ https://www.istegayrimenkul.com/gm-details.intengo?gayrimenkulId=7312&cid=7297026 ‘’ gidebilirsiniz.

Bankalardan Uygun Fiyatlı Ev

Günümüzde artan emlak fiyatları birçok kişinin cebini yakıyor. Uygun fiyatlar üzerinden kaliteli bir eve sahip olmak isteyen binlerce insan, bankaların gayrimenkul ilanlarına göz atıyor. Bankaların sadece gayrimenkul ilanlara sahip olmadığını araç gibi satışlarında olduğunu unutmamakta fayda var.

Sizlerde İş bankası gayrimenkul ilanlarına hızlıca göz atabilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda gerekli eve sahip olabilirsiniz.

İlgili Haberler